Mondi’den şahane bir köşe takımı

Mondi köşe takımları fiyatları resimleri 2014 köşe takımı modelleri çiçekli köşe takımları berjerli köşe takımı çeşitleri fiyatları…

2013 yılında zirveye oturan çiçekli ve berjerli köşe takımları, önde gelen mobilya üreticilerinin yeni koleksiyonlarındanda anlaşılacağı üzere 2014 yılında da trend olmaya devam edecek gibi görünüyor. Koleksiyonlarını yeni yıl ile birlikte yenileyen mobilya üreticileri köşe takımı ürün gamına bu tip köşe kltuk modellerini mutlaka ekliyor, ki bu furyaya en son katılan marka Mondi oldu.

Mondi 2014 yılı köşe takımı koleksiyonuna eklediği Florya isimli ürünüyle ürün gamında olmayan berjerli ve çiçekli köşe takımına kavuştu. Mor, sarı ve ekru gibi farklı renklerin kombinlerinden meydana gelen takım hakikaten oldukça şık bir görünüme sahip. Dolayısı ile bu tarz bir köşe takımı almak niyetinde iseniz son dönemlerde gördüğüm en şık takımlardan biri olan olan Florya ‘ya göz atmanızı mutlaka tavsiye ederim.

Ürünün fiyatını soracak olursanız, piyasadaki rakiplerine nazaran biraz abartılı olduğunu söyleyebiliriz, ancak uçurum olduğuda söylenemez. Florya köşe takımı şu an itibarı ile 3.495 TL fiyatla satışa sunuluyor.

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git