Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri Fiyatları 2020

Yepyeni 2020 Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımlarını yenilemek isteyen veya evlilik hazırlığında olanlar için en yeni yatak odası takımlarına göz atmaya devam ediyor, hem kaliteli hem şık hem de doğal olarak en ucuz yatak odası fiyatları bulmak adına Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve fiyatları hakkında araştırmalar yapıyoruz. Bu konuda geçtiğimiz günlerde İstikbal Yatak Odası takımı ve Doğtaş Yatak Odası modelleri, görselleri özellikleri ve fiyatları ile birlikte sayfalarımıza konuk olmuşlardı mesela. Ayrıca Vivense Yatak Odası gibi konularla İnternet mağazalarının ürünlerini de inceledik. Üstelik sadece mobilya markaları ve üreticilerinin ürünleri ile sınırlı kalmadık, Modern Yatak Odası Takımları ve Bazalı Yatak Odası Takımları gibi konularımızla da siz değerli okurlarımıza farklı alternatifler okurlarımıza alternatifler sunmaya çalıştık. Bu sayfamızda ise 2020 ürün gamına yepyeni yatak odası takımları ekleyen Mondi’yi konuk olarak alıyoruz. .

2020 Mondi Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Mondi Helen Yatak Odası ve Mondi Armada Yatak Odası modelleri geçen sene mobilya sektörüne adeta damgasını vurmuştu. Ayrıca Mondi Elegance Yatak Odası ve Mondi Carina Yatak Odası modelleri en tutulan yatak odası takımları listesinde liste başı olmayı başarmıştı. Mondi yeni yatak odası koleksiyonunda aynı başarıları yakalayabilir mi bunu bizler bilemeyiz, ancak Rossini, Veyron, Martina ve Toscana serilerinden meydana gelen bu yeni yatak odası koleksiyonuna göz attıktan sonra sizler karar verebilirsiniz. Dolayısı sözü daha fazla uzatmayalım ve bu kararı vermek için sizleri Mondi’nin yepyeni yatak odası takımları ile baş başa bırakalım.

Mondi 2020 Yatak Odası Takımı Veyron

Fildişi gibi harika bir renk konfigürasyonu ile karşımıza çıkan Veyron yatak odası takımı altın detaylı özel tasarım yerden yüksek ayak tasarımı, yine özel tasarım altın kulp detayları, karyola başlığında ki takıma uyumlu altın şeritleri ve panjur tasarımları gardırop kapakları ile son derece lüks bir yatak odası takımı görünümü verirken,Veyron yatak odası takımı tüketici ihtiyaçlarına göre 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri ile satışa sunuluyor. Takımın 5 kapılı gardırop seçeneği normalde 10.319,00 TL fakat bu rakam Mondi kampanyaları dahilinde 9.290,00 TL fiyat etiketi ile satılıyor. 6 kapaklı gardırop seçeneği ise 11.097,00 Liradan 9.990,00 Liraya düşmüş durumda. Veyron yatak odası takımının sürgü kapaklı gardıroplu alternatifi ise 10.370,00 TL.

Mondi Yatak Odası Takımı Rossini

Mondi ürün gamında Rossini serisi hakikaten özel bir yere sahip, zira takımın ana renk konfigürasyonunda kullanılan ceviz rengi özel bir detay olan siyah mermer desenleri ile muhteşem bir uyuma sahip. Üstelik bu zarif detaylar sadece mermer desenleri ile de sınırlı değil. Takımın şıklığına şıklık katan metal ayakları ve yine özel tasarım kulpları da tek kelime ile mükemmel. Rossini yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak, takımın 5 kapılı alternatifi 9.249,00 TL yerine kampanyalar dahilinde 8.326,00 TL, 6 kapılı alternatifi 10.175,00 TL yerine 9.159,00 TL, sürgü kapaklı seçeneği ise 10.406,00 TL yerine 9.368,00 TL fiyatla sizleri Mondi Mağazaları ve satış noktalarında bekliyor.

Mondi Yatak Odası Takımı Martina

Basit fakat bir o kadar da şık görünümünü, ceviz rengi ve kumaş desen kombinasyonu ile sağlayan, bakır renk ayakları ve bronz aynaları ile de görsel zenginliği üst seviyelere çıkaran Martina yatak odası takımı, retro detayları ile aynı zamanda doğal da bir görünüme de sahip. Üstelik bu şık takım yine Mondi yatak odası kampanyaları dahilinde. Takımın 5 kapılı gardırop alternatifi 9.138,00 TL yerine 8.229,00 TL fiyatla satılıyor örneğin, 6 kapaklı gardırop alternatifi ise 9.833,00 Liradan 8.854,00 Liraya kadar düşmüş. Sürgü kapaklı gardıroplu Martina serisi yatak odası takımını ise 9.833,00 TL yerine 8.854,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

Mondi Yatak Odası Takımı Toscana

Hemen hemen hiç bir mobilya markasında göremeyeceğiniz Toscana serisi yatak odası takımı özgün tasarım kavramının çarpıcı detaylarla harmanlandığı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Özel tasarım elips bakır kulpları, takımın genelinde ki meşe renk ile dolap kapaklarında ki özel desen detayı ile dikkat çeken takımda inanılmaz indirimler var. Mesela 5 kapılı gardırop seçeneği 11.758,00 TL yerine 8.233,00 TL fiyatla satılıyor şu sıralar. 6 kapaklı gardıroplu Toscana yatak odasını 12.652,00 TL yerine 8.854,00 Liraya satın alabiliyorsunuz. Takımın sürgü kapaklı gardıroplu seçeneği ise 12.503,00 TL yerine 8.754,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Yatak Odası Kampanyaları 2020 Mondi

Sizler için Mondi yatak odası ürün gamına yeni eklenen yatak odası takımlarına göz attık. Fakat yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Mondi fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, ürünlerin daha detaylı resimlerini incelemek, hem de bu yatak odası takımlarının güncel fiyatlarına göz atmak için Mondi yatak odası takımları  sayfasını linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir