Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri Fiyatları 2020

Yatak Odası Fiyatları ve Modelleri 2020

En yeni mobilya modelleri ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizler için detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Bu sayfamızın konuğu ise 2020 yatak odası modelleri ile ülkemizin lider mobilya markalarından Mondi. Mobilyada KDV indirimleri ve enflasyon indirimleri ve devam ederken bu fırsattan yararlanıp mobilyalarını yenilemek niyetinde olan, evlilik hazırlığı yapan değerli okurlarımız için Mondi yeni yatak odası takımlarını görselleri, özellikleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak bilgilerinize ve beğenilerinize sunacağız…

Mondi Yatak Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları

Çok şık tasarımlara imza atan mondi mabel yatak odasi takımı ile 2019 yılında zirve yapmış, bu takım en tutulan yatak odası modelleri arasına girmişti o yıl. Marka yine o yıl içerisinde, hem bu ürünün, hem de kampanyalı yatak odası takımları etkisi ile ciro rekoru kırmıştı belki de.  Bakalım 2020 yılında da yeni ürünleri ile Mabel de ki gibi bir başarı yakalayabilecek mi kararı siz vereceksiniz 🙂

Modern Yatak Odası Takımları 2020

Mondi 2020 kreasyonunda yer alan Tropez yatak odası takımı modern bir tasarıma sahip. Trend mobilya renklerinden ceviz ile lacivert renk konfigürasyonu ile vitrine çıkan takım, özel tasarım kulpları ve dekoratif klapa detayları ile dikkat çekiyor.

Yapılan indirimler ve kampanyalar sayesinde neredeyse mondi yatak odası fiyatları 2018 yılında ki fiyatlara tekabül ediyor.  Tropez serisinin fiyatları indirimlerden sonra, sırası ile 5 kapılı gardırop için, 5.191,00 TL olarak belirlenirken, 6 kapılı ve sürgü kapılı gardırop seçenekleri için ise 5.438,00 TL  olarak belirlenmiş.

YATAK ODASI MODELLERİ İSTİKBAL 

Mondi Yatak Odası Armada

Modern yatak odası modelleri 2019 yılında çok tutulmuştu. hem klasik, hem modern detayların harmanlandığı Avangart yatak odası takımları da en az modern tasarımlar kadar çok tutuldu. Mondi bu verileri göz önünde bulundurarak tasarladığı Armada serisinde yine ceviz rengini tercih ederken bu defa kombinasyon rengi olarak siyahı seçmiş. Takımda en dikkat çeken detay ise mermer görünümlü desen tasarımı olsa gerek. Altın renkli halka şekilli kulplar ise bu görünüme inanılmaz yakışmış.

Armada yatak odası takımı da 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri ile satışa sunuluyor.  Takımın 5 kapılı gardıroplu modeli  6.980,00 TL iken, 6 kapılı gardırop seçeneği  7.755,00 TL olarak görünüyor. Sürgü kapılı gardırop alternatifinin fiyatı ise 7.999,00 TL.

Yatak Odası Modelleri Bellona Fiyat Listesi ile Birlikte !.. 

Lüks Yatak Odası Takımları

Yine trend tonlardan gold renk uygulaması üzerine dekoratif altın renkli fitilleri, lüksü vurgulayan özel tasarım altın kaplama porselen kulpları ve yüksek lükens ayakları ile lüks yatak odası ihtiyacını tam anlamı ile karşılamaya aday bir ürün olan Mondi Helen yatak odası takımı, modern avangard tasarımı ile göz kamaştırıyor.

Bu takımda diğer Mondi yatak odası takımlarından farklı olarak küçük yatak odaları için 4 kapılı gardırop seçeneği de bulunuyor. Bu  seçenek üzerinde 5.223,00 TL fiyat etiketi taşırken, 5 kapılı gardırop 6.298,00 TL, sürgü kapılı gardırop 6.798,00 TL  ve 6 kapılı gardırop 7.698,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Doğtaş Yatak Odası Takımları BURADA !.. 

Mondi Yatak Odası Prada

2020 Mondi yatak odası takımlarına son olarak eklenen takım olan Prada, tıpkı Helen yatak odası takımı gibi gold rengi altın detaylar ile harmanlanmış. Modern avangart tasarımı ile yatak odalarına lüks bir görünüm kazandırmak isteyen okurlarımız için ideal bir seçim olduğunu düşündüğümüz Prada yatak odası takımı özel aksesuar bölmesi gibi özellikleri ile de aynı zamanda kullanışlı bir ürün olarak öne çıkıyor.

Takımın 5 kapılı gardıroplu modelini almak isterseniz 5.749,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneği için, 6.599,00 TL  ve  sürgü kapılı gardırop alternatifi için de 6.729,00 TLödemeniz gerekiyor.

Mondi Yatak Odası Castello

Mondi yatak odası 2019 kreasyonuna yılın son çeyreğinde katılan Castello yatak odası takımı son derece lüks görünümü ile 2020 yılının en çok satılan yatak odası takımları arasında yer alacak gibi görünüyor. Dekoratif altın renk süs ve fitil uygulamaları, özel tasarım püsküllü kulpları ve moda trend gold rengi ile dikkat çekiyor.

Takımın 5 kapılı gardırop seçeneğinde fiyat 6.298,00 TL olarak belirlenirken, 6 kapılı yada sürgü kapılı alternatifleri için cebinizden çıkacak para ise 6.798,00 TL.

BAZALI YATAK ODASI TAKIMLARI
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir