Mondi Metropol Köşe Takımı ve Fiyatları 2021

Markaların En Yeni Köşe Takımları

Güzel, kaliteli, şık ve tabi ki ucuz köşe takımları bulmak adına mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerini binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Son olarak ülkemizin iki büyük mobilya üreticisinin köşe takımlarını, İstikbal Köşe Koltuk Takımları ve Doğtaş Köşe Takımları başlıkları altında incelemiştik. Ayrıca Kelebek Köşe Takımları ve Yataş Köşe Takımları ve Fiyatları hakkında da daha önce ki sayfalarımızda sizleri bilgilendirmiştik. Linkler üzerinden bu markaların 2021 köşe takımı modellerini de inceleyebilirsiniz. Tabi köşe takımları son derece ucu açık bir konu olduğundan bu konu hakkında ki araştırma makalelerimiz sadece bunlarla sınırlı değil ve araştırmalarımız devam ediyor.

Mondi Köşe Takımı Fiyatları 2021

Örneğin bu sayfamızda daha önce incelediğimiz ve çok beğendiğimiz, Mondi Liza Köşe Takımı ve Mondi Minas Köşe Takımı modelleri ile dikkat çeken, yine ülkemizin güçlü mobilya markalarından Mondi’nin vitrinlerine yeni çıkan bir köşe takımını mercek altına alıyoruz. Eğer şu sıralar biraz farklı, konforlu ve trend bir köşe takımı almak istiyorsanız Mondi’nin bu en yeni köşe takımlarından biri olan Metropol serisine mutlaka göz atmanızı öneririz.

Mondi Metropol Köşe Takımı

Paragraf aralarında görsellerini paylaştığımız bu yeni köşe takımı, size ilk bakışta son derece basit bir tasarım izlenimi verebilir. Ancak bu ilk bakışta takımın tuhaf bir çekiciliği olduğunu da söyleyebiliriz. Bu çekicilik ise basit tasarıma dayalı hafif İskandinav detaylardan kaynaklıyor. Bu detaylara girmişken gelin şimdi Metropol köşe takımının özelliklerini bir inceleyelim arkadaşlar.

Mondi Yeni Köşe Takımlarından Metropol

İskandinav tarzlarında olduğu gibi ilk olarak konfor ve işlevselliğin ön planda tutulduğu Metropol köşe takımında ekstra konfor ihtiyacını karşılamak için UltraSoft yay sistemi kullanıldığını görüyoruz. Ürüne uygun soft yapıda kumaş ve sünger ile desteklenen bu sistem sayesinde takım üst düzey rahatlık ve konfor sunuyor.

Mondi Yataklı Köşe Takımları Metropol Serisi

Sunduğu bu üst düzey konforun yanında, silinebilir kolay temizlenebilir kumaşı, yerden yüksek ayak yapısı ve en önemlisi yatak olabilme özelliği ile geniş depolama alanları sunan sandık özellikleri Metropol serisinin oldukça da kullanışlı bir ürün olduğunu gösteriyor.

Mondi Metropol Köşe Takımı Fiyatları

Evet gelelim şimdi bu güzel ürünün merakla beklenilen fiyat bilgilerine… Efendim lacivert, su yeşili ve kiremit renk tonları ile satışa sunulan takımın, köşe, üçlü ve ikili ünitelerden oluşan alternatifi Mondi fiyat listesi üzerinde 10.052,00 TL olarak görünse de Mondi kampanyaları ve KDV indirimi ile birlikte bu rakam peşin alımlarda 6.440,00 Liraya kadar düşüyor. Takıma bir de berjer koltuk eklemek isterseniz Berjer koltuk içinde ayriyeten 1.000,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

Hemen her ürün tanıtımımızda belirttiğimiz gibi bu fiyatlar markanın fiyatlandırma politikalarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle hem Metropol köşe takımını daha yakından incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Mondi köşe takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir