Mondi Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2019 (Kolej)

Mondi Genç Odası Takımları

mondi genç odası fiyatı mondi fora genç odası mondi genç odası 2018 mondi vienna genç odası mondi esca genç odası fiyatı mondi fora genç odası fiyatı mondi genç odası fiyatları 2018 ipek genç odası – Genç ve dinamik tasarımları ile bu güne değin bir çok eve misafir olan Mondi 2013 ürün gamını güncellemeye devam ederken, genç odası koleksiyonlarına Kolej serisini ekledi.

Mondi Kolej Genç Odası

Tüm genç odası takımları gibi, çalışma masası, gardırop, şifoniyer, komodin ve karyoladan meydana gelen Kolej serisinde bilindik genç odası mobilyalarına göre sıra dışı olan tek parça ise ekose desenli yatak başlığı ve çalışma masası.

Modern Genç Odası Takımları

Tamamen beyaz tonların hakimiyetinde olan Kolej genç odası oldukça sade görünümü ile sıradan bir duruş sergilerken, özellikle az ışık alan, karanlık odalar için ideal bir tercih olabilir. Ancak yinede genç odası dekorasyonunun en önemli argümanı olan mobilyaların biraz daha renkli ve etkileyici olması gerektiğini düşünüyorum.

2019 Genç Odası Modelleri

Dolayısı ile Mondi ‘nin 2019 ürünleri arasında yer alan bu koleksiyonun beklentilerimin altında kaldığını da itiraf etmek istiyor, görselleri ve fiyatları ile birlikte incelediğim Kolej genç odasını sizlerinde beğeni ve eleştirilerinize sunuyorum…

mondi genç odası modelleri kolej

 

mondi genç odası modelleri kolej_2

 

mondi genç odası modelleri kolej_3

KOLEJ Genç Odası Fiyat ve Taksit Listesi

mondi genç odası fiyatları kolej

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir