Mondi En Yeni Yatak Odası Takımları 2016 (Mabel)

2016 Yatak odası takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte sizler için binbirdekor.com sayfalarında konuk olmaya devam ediyor. Yeni yıl yaklaştıkça mobilya üretici ve markalarıda ürün gamlarına yepyeni ürünler eklemeye devam ediyorlar ve bizlerde bu yepyeni tasarımları beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Bu sayfamızda 2016 yılına birbirinden şahane ürünler ile girmeye hazırlanan Mondi’nin 2016 yatak odası takımlarından olan Mondi Mabel yatak odası takımını inceliyoruz.

Mabel koleksiyonu Mondi’nin ürün gamına yeni eklediği bir koleksiyon aslında, koleksiyonun ilk parçası olan ve şıklığı ile adeta göz kamaştıran Mabel salon takımını bir kaç hafta önce incelemiş ve sayfalarımızda beğeninize sunmuştuk. Bu şık takımıda görmek isterseniz foto galerimizin hemen altındaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Gelelim Mondi Mabel yatak odası takımına… Efendim modern avangard bir tarza sahip olan takım 3 farklı opsiyon ile satışa sunuluyor. Bunlardan ilki 5 kapaklı gardrop + tuvalet masası ve aynası + başlık + 2 adet komodinden meydana gelirken 3.395,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 6 kapılı gardroba sahip Mabel yatak odası takımı ise 3.698,00 TL fiyat etiketine sahip. Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Mabel Yatak odası takımının sürgü kapaklı opsiyonunu seçmek isterseniz ödeyeceğiniz rakam ise 3.795,00 TL‘sına yükseliyor.

KESİNLİKLE OKU !..   Mondi'nin Yeni Çıkan Yatak Odası Takımı Eylül

MONDİ 2016 YATAK ODASI TAKIMLARI FOTO GALERİ (MABEL)

MONDİ MABEL SALON KOLTUK TAKIMINADA GÖZ ATIN !..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Salon Yemek Odası Dekorasyonu Yerleşim Örnekleri

Salon dekorasyon fikirleri dahilinde bu defa bir sorunsal olan salon yemek odası yerleşimini ele alıyoruz....

Kapat