Mondi En Yeni Köşe Takımları ve Fiyatları 2015

Mondi 2015 köşe takımı modelleri mondi Bueno köşe takımı görselleri fiyatları yeni sezon mondi köşe koltuk takımları…

Bildiğiniz üzere mavi son zamanların trend renkleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hâl böyle oluncada bu rengi mobilyada kullanmak elzem haline geliyor ki ortaya gerçekten şahane işler çıkıyor diyebiliriz. Tıpkı şimdi inceleyeceğimiz Mondi’nin en yeni köşe takımlarından biri olan Bueno koleksiyonunda olduğu gibi.

2015 yılına bir çok yeni ürünle merhaba diyen Mondi köşe takımı ürün gamında da bir çok yeni tasarımını müşterilerinin beğenisine sundu ve zamanın trendlerini yakalayarak sunmayada devam ediyor. Son olarak Bueno köşe koltuk takımını vitrine çıkaran Mondi bu üründe hem son zamanların moda desenlerinden olan çiçek motiflerini hemde trend renk tonlarından olan maviyi bir araya getirerek muhteşem bir ahenk yakalamış.

Takımın görsel şıklığının yanında yatak ve sandık olma özelliği ile de oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan Bueno köşe takımının üçlü ve ikili üniteden oluşan modeli 2.530,00 TL fiyatla satışa sunulurken, görsellerini foto galerimizde inceleyebileceğiniz takıma birde berjer eklenince fiyat 3.200,00 Liraya yükseliyor…

KESİNLİKLE OKU !..   Alfemo İndirimli Köşe Takımları ve Fiyatları 2015

MONDİ 2015 BUENO KÖŞE TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ahşap Süslemeli Asma Tavan Modelleri

Asma tavan tasarımları ahşap panel asma tavan modelleri görselleri tavan dekorasyon fikirleri alçı asma tavan...

Kapat