Mondi 2020 Koltuk Takımları Çok Farklı

Mondi 2020 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

2020 yılına girişimizle birlikte bir çok mobilya markası da ürün gruplarını, koleksiyonlarını yeni yıl için düzenledi, güncelledi. Tasarımlarını mobilya trendlerine göre yenilediler ve ürün gamlarına yepyeni koleksiyonlar eklediler. Bizler ise binbirdekor.com olarak bu yeni ürünleri sizler için elimizden geldiğince takip edip sayfalarımızda detaylı olarak sizlerle paylaşmaya çalıştık. Ancak taktir edersiniz ki hepsine yetişmek biraz zaman zaman alıyor, zira son yıllarda sektöre eklenen yeni markalarda dahil olmak üzere bir çok mobilya markası mobilya üreticisi var.

O üreticilerden biri de tabi ki Mondi ve Mondi sadece yeni yıla girerken değil yeni yılın tüm aylarında koleksiyonlarını yeniliyor ürün gamına yeni koleksiyonlar ekliyor. Hal böyle olunca da yeni ürünleri hemen yakalamak adına markayı sürekli göz hapsinde tutmak gerekiyor 🙂 Ki bizlerde öyle yapıyor ve bu sayfamızda markanın dumanı üstünde en yeni koltuk takımı modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

En Yeni Mondi Koltuk Takımlarından Piero

Mondi ürün gamına henüz eklenen, belki daha Mondi mağazalarının tamamına bile dağıtılmadığını düşündüğümüz Piero koltuk takımında markanın farklı bir tasarım denemesi yaptığını görüyoruz. Örneğin bu koltuk takımında kapitone uygulamaları baklava dilimi şeklinde değil hiç bir marka da göremeyeceğiniz üzere dikey olarak tasarlanmış. Kol yanlarındaki dekoratif düğmeler, takımın kasa yapısıyla bütünleşen ahşap ve yüksek konik ayak tasarımı ve pano desen kumaş uygulamaları takımı görsel açıdan hem diğer koltuk takımlarından ayırmış, hem de görsel açıdan oldukça üst seviyelere taşımış.

Trend Döşemelik Kumaş Renkleri Piero’da

Piero koltuk takımının görsel açıdan bu kadar zengin olmasının en önemli detaylarından biri ise Mondi tasarımcılarının takımda tercih ettikleri döşemelik kumaş renk kombinasyonları. Çünkü Piero koltuk takımında sezonun en moda renklerinin bir araya getirildiği harika bir renk cümbüşüne imza atılmış. Hande Bej- Turuncu, Caprice Krem-Su Yeşili ve Hande Bordo-Bej renk kombinasyonları ile vitrine çıkan takımda dekoratif kırlentlerde bu renklerden seçilerek zıt bir kontrast yaratılarak son derece estetik bir görünüm elde edilmiş.

Şık ve Konforlu Mondi Koltuk Takımı

Oturum ve sırt kısımlarında kullanılan komple sünger ve çoklu sırt kırlent uygulaması ile rahatlık sunan Mondi Piero Koltuk Takımı, üçlü ve ikili ünitelerinde kullanıcıların basit bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu ve bu ünitelerde ki birçok eşyayı muhafaza etmenizi sağlayan sandık özelliği de ürünün fonksiyonu ile de aynı zamanda işlevsel bir koltuk takımı olarak da dikkat çekiyor.

Mondi Piero Koltuk Takımı Fiyatları

Bir çoğunuzun merakla beklediği paragraf olan olan fiyat bölümüne gelecek olursak 🙂 Efendim Piero koltuk takımını kullanıcı ihtiyaçlarına göre 2 farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Bu alternatiflerden ilki takımın 1 adet üçlü, 1 adet 2’li ve iki adet tekli berjer koltuktan oluşan model %10 KDV indirimi ile 5.898,91 TL yerine 5.399,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Piero koltuk takımının iki üçlü, iki de berjerden meydana gelen delüks modeli ise 6.116,33 TL  yerine 5.598,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Mondi satış noktalarında bekliyor.

Mondi 2020 Koltuk Takımları Çok Farklı

Piero koltuk takımı haricinde Mondi 2020 koltuk takımı ürün grubunda daha bir çok yeni ürün var ve bizler hemen alt tarafta yer aşan foto galerimizde markanın bu yepyeni koltuk takımlarını sizler için bir araya getirdik. Foto galerimize giriş yaparak Mondi’nin diğer koltuk takımlarını görselleri, özellikleri, fiyat ve kampanya bilgileri ile birlikte yakından inceleyebilirsiniz…

MONDİ 2020 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARI FOTO GALERİ

Mondi Piero koltuk takımı ve foto galerimiz içerisinde ki diğer Mondi yeni sezon koltuk takımları için verilen fiyatlar markanın kampanya ve indirimleri ile sezon sonu ve yeni sezon politikalarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Mondi 2020 koltuk takımı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir