Mondi 2017 Köşe Takımları ile Göz Kamaştırıyor !..

Mondi yeni köşe takımı modelleri ve fiyatları tüm detayları ile konuk oluyor binbirdekor.com sayfalarına. Bu sayfamızda, oturma odaları ve salonları için farklı tasarımlara sahip, yeni moda köşe takımı arayan okurlarımız için Mondi mağazalarını geziyoruz ve markanın vitrine yeni çıkardığı, deyim yerinde ise dumanı üstünde tüten yepyeni köşe koltuk takımlarını görselleri, fiyat ve özellikleri ile birlikte inceliyoruz. Dolayısı ile köşe takımı alışverişine çıkmadan hemen önce burada beğeni ve bilgilerinize sunduğumuz köşe takımlarına, sonradan pişman olmamak adına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Ülkemizin lider mobilya markalarından Mondi yeni yıla geçtiğimiz yılın son çeyreğinde çıkardığı bir çok yeni koleksiyon ile merhaba derken, şimdi inceleyeceğimiz köşe takımları ise gerek tasarımları, gerekse seçilen renk konfigürasyonları ile sadece içinde bulunduğumuz 2017 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak nitelikteler.

Mondi 2017 yılına 3 farklı köşe takımı ile girdi. Ancak emin olun bizler markayı tanıyorsak yıl içerisinde daha bir çok köşe takımını ürün gamına ekleyecektir. Bizlerde bu köşe takımlarını yavaş yavaş sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz tabi. Ancak şimdi yukarı da da bahsettiğimiz gibi dumanı üstünde köşe takımlarını incelemeye başlayalım. O yeni köşe takımlarından birini hemen üst tarafta görüyorsunuz zaten. Mondi’nin iddialı köşe takımlarından West. Takım tezat renk fitil uygulaması ve estetik görselliğiyle yaşam alanlarının havasını değiştirecek bir niteliğe sahip.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Masko'dan görkemli köşe takımları

Dar oturma odaları için köşe takımı arayanların tercihi ise muhtemelen Mondi Demre köşe koltuktan yana olacak, zira Demre Köşe Takımı minimalist tasarımının yanı sıra yatak olabilme ve geniş depolama alanları sunan baza sandık özellikleri sayesinde fonksiyonelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Mondi’nin rakiplerine göz dağı verdiği köşe takımı tasarımlarından hiç şüphesiz en çok dikkat çekeni Liza… Mondi Liza köşe takımı farklı ve estetik tasarımının yanında döşemelik kumaşı ve bu kumaşta seçilen renk kombinasyonları ile nefes kesici bir güzelliğe sahip.

Mondi 2017 köşe takımları kısaca böyleydi. Hepinizin bu güzel köşe takımlarını fiyat, özellik ve görsel açıdan merak ettiğinizi tahmin edebiliyoruz. Endişelenmeyin çünkü foto galerimizde bu ürünlerin tüm detaylarını, görselleri eşliğinde, fiyat bilgilerini, renk seçeneklerini ve diğer özelliklerini teker teker anlattık. Foto galerimizi ziyaret ederek Mondi yeni köşe takımları hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz…

MONDİ YENİ KÖŞE TAKIMLARI FİYATLARI GÖRSELLERİ

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Mondi köşe takımı kampanya ve indirimlerine, yeni sezon ve sezon sonlarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden en güncel Mondi köşe takımı fiyatları için Bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

 
MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   İtalyan tarzı zarif köşe takımları (Lazzoni)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bauhaus Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatlarını Sizler İçin İnceliyoruz !..

Bauhaus duvar kağıtları ve fiyatlarını detaylı olarak inceledeğimiz binbirdekor.com sayfasına hoş geldiniz arkadaşlar. Bu sayfamızda...

Kapat