Mondi 2014 yatak odası takımları (Vegas)

2014 yatak odası modelleri fiyatları resimleri mondi yatak odası modelleri yeni yatak odası takımları en güzel yatak odaları…

2014 yılına beklediğimiz kadar hızlı bir giriş yapmayan Mondi, yavaş yavaş yeni ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı. Hâl böyle oluncada binbirdekor.com olarak iş başa düştü ve bu yeni modelleri, yeni bir yuva kurmaya hazırlananlar ve mobilyalarını yenilemek isteyen takipçilerimiz için incelemeye devam ediyoruz. Efendim bu sayfamızda Mondi’nin yeni yatak odası takımlarından Vegas’ı görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Vegas yatak odası takımı Mondi’nin panel mobilya grubunda modern bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Dört kapılı, beş kpılı ve sürgülü gardrop seçenekleri bulunan takımda çekmece ve kapaklardaki modern çizgiler dikkat çekerken, farklı şifoniyer aynası takımı görsel açıdan zenginlik katıyor. Gardroplar ise organize açısından oldukca akıllıca tasarlanmış diyebiliriz. Ayrıca son dönemlerin trendi olan led aydınlatma buradada kullanılmış.

Ürünün fiyatına gelince arkaşlar, fiyat listesi şu şekilde ;

Vegas 4 Kapılı Başlıklı Takım 2.136,00 TL
Vegas 5 Kapılı Başlıklı Takım 2.329,00 TL
Vegas Sürgü Kapılı Başlıklı Takım 2.425,00 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir