Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları Siteler 2021

2021 Yemek Odası Modelleri

En yeni yemek odası takımlarını binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kısa bir zaman önce Türkiye’nin lider mobilya markalarından, başta Doğtaş yemek odası olmak üzere, Bellona yemek odası takımı ve İstikbal yemek odası takımı modelleri ve fiyatlarını sizlerle paylaşmıştık. Ucuz yemek odası takımları arayan okurlarımız içinde çeşitli markalara ait yemek odası kampanya ve indirimleri hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise 2021 modern yemek odası takımları ve fiyatları hakkında yaptığımız bir araştırmayı sizlerle paylaşıyor, Yıldız Mobilya ve Berke Mobilya gibi markaların en güzel modern yemek odası mobilyalarını beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Modern Yemek Odası Takımları Ankara

Genel olarak hem ucuz, hem de kaliteli mobilyalar arayanlar ilk olarak meşhur Ankara Siteler çarşısının yolunu tutuyor. Burada ki hiç bir mağazada olmayan çok fazla çeşit arasından seçtiği mobilyaları da sıkı bir pazarlığın ardından evlerine götürüyorlar. Bu durum sadece Ankara’da yaşayan insanlar için geçerli değil, zira Edirne’den Kars’a, kadar bir çok şehirden gelen tüketiciler daha uygun ve bol çeşit olduğu için Siteleri tercih ediyor. Dolayısı ile ilk olarak buradan sizlere bir kaç modern yemek odası takımı örneği sunmak isteriz.

Siteler Ankara Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Mesela şu üstte gördüğünüz Olimpos yemek odası takımı çağdaş çizgileri ile adeta büyülüyor. Modern ayak tasarımı, banklı ve mermer desenli masası ile bu takım 12.000,00 TL gibi bir fiyata sahip.

Hem sade, hem de modern bir tasarım isteyen tüketiciler için adeta biçilmiş bir kaftan olan Alara yemek odası takımı Özel CNC işlemeleri ve çiftli konsol aynası ile göz doldururken, 1 adet masa, 6 adet sandalye, konsol ve konsol aynasından meydana gelen takım 6.600,00 TL gibi bir fiyatla sizleri bekliyor.

Siteler esnafının modern kavramına son derece farklı bir perspektiften baktıklarının en güzel kanıtlarından biri olan Atlantis yemek odası takımı ise ceviz ve aytaşı renklerinin muhteşem uyumu ile tasarlanırken, kapitone işçilikli bench ve koltukları ile öne çıkıyor. Takımın TV sehpası dahil fiyatı ise 9.700,00 TL olarak belirlenmiş.

Yıldız Mobilya Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Sıradışı tasarımları ile son zamanların yükselen markası Yıldız Mobilya’da modern yemek odası takımı kategorisi ile adeta göz kamaştırıyor. Hakikaten öyle her yerde kolay kolay bulamayacağınız, sanki sizin için özel olarak tasarlanmış yemek odası takımları var markanın. Mesela şu üstte resmini gördüğünüz Levin yemek odası takımına bizler hasta olduk. Antrasit-ceviz rengi, yine benchli, basit ancak bir o kadar da şık yemek masası ve yuvarlak konsol aynaları ile bu takıma sahip olmak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 5.580,00 TL olarak görünüyor.

Hem uygun fiyatlı hem de son derece şık çok sayıda yemek odası takımını ürün gamında bulunduran Yıldız Mobilya dolayısı ile bir çok farklı zevke ve bütçeye hitab ediyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise Ada yemek odası takımı olsa gerek. İlk bakışta su damlası normundaki konsol aynaları ile göze çarpan bu takım, konsol kapaklarında özel CNC işlemeleri ve yerden yüksek ayakları ile harika ve çağdaş bir tasarıma sahip. Ürünün fiyatı ise sudan ucuz, zira bu ürün şu sıralar 3.850,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

Berke Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Tıpkı yukarıda incelediğimiz Yıldız Mobilya gibi geniş bir ürün ve fiyat yelpazesine sahip markalardan biri de Berke Mobilya. Gerçekten ilginç ve bir o kadar da şık tasarımların yer aldığı Berke Mobilya Modern yemek odası kategorisinde Lotus metal yemek odası takımı gibi şahane ürünler var. Doğal ahşap tonların ve metalin bir araya geldiği bu takımın fiyatı ise 5.670,00 TL olarak belirlenmiş.

Markanın dikkat çeken bir diğer ürünü ise Stilo yemek odası takımı. Siyah ve beyaz gibi iki büyüleyici renk ile bu renklerin meyvesi olan grinin bir arada sunulduğu bu yemek odası takımının fiyatı ise 6.700,00 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir