Modern Yemek Odası Takımları Siteler de Çok Uygun Fiyatlarla

Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Yemekli misafirlerini salonlarında ağırlamak isteyen, bu alanda bir salon yemek masası takımı görmek isteyen ve dolayısı ile hem gösterişli, hem kaliteli, hem de ucuz yemek odası takımları aramakta olan okurlarımız için piyasada ki mevcut markaları ve bu markaların ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız daha önce bellona yemek odası takımları ile doğtaş yemek odası takımları ve kelebek yemek odası modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca ülkemizin en ünlü mobilya üreticisinin ürünlerini yine geçtiğimiz günlerde istikbal yemek odası takımı fiyatları başlığı altında detaylı olarak incelemiştik. Bu markaların ürünlerini de linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz. Fakat bu gün bu bilindik markaların dışında farklı bir pazara götürüyoruz sizleri…

Ankara Siteler Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Ankara Siteler mobilyaları en az İnegöl mobilyaları kadar meşhur. Bu nedenle insanlar daha doğrusu yeni bir mobilya almak isteyen tüketiciler bilindik markaların dışında ilk olarak buraya göz atıyorlar. Sonuçta genel dedikodular burada mobilyaların inanılmaz ucuz rakamlara satıldığı doğrultusunda. Bu konu da tek sıkıntı ise farklı şehirde oturan insanlar için nakliye sıkıntısı. Ama bu durumu göze alıp bir çok farklı şehirden insanların Ankara’dan, Sitelerden mobilya satın aldığına da şahit olmuyor değiliz, sonuçta oldukça uygun rakamlardan bahsediliyor.

Ankara Sitelerde Mobilya Fiyatları

İşte bu sayfamızda bu dedikodunun ne kadar doğru olduğunu da araştırıyoruz bir anlamda. Bu doğrultuda yeni bir yemek odası takımı satın almak isteyen ve aklının bir köşesinde Siteler de bulunan okurlarımız emsal teşkil edecek için biraz fiyat araştırması da yapıyoruz açıkçası. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve Ankara Siteler içerisinde ki mağaza ve üreticilerin yemek odası takımlarına fiyat ve görselleri ile birlikte şöyle bir göz atalım.

Modern Yemek Odası Takımları Siteler

Bu arada takdir edersiniz ki burada Siteler içerisinde ki tüm markaların ürünlerini incelememiz mümkün değil, çünkü çok fazla üretici ve marka var. Bu nedenle burada sadece en güzel modern yemek odası takımlarını sizleri buluşturuyoruz. Örneğin üst resimde gördüğünüz Elmalı Mobilya’ya ait İnci yemek odası takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol, 1 adet aynadan oluşurken üzerinde 7.965,00 TL fiyat etiketi taşıyor. (Elmalı Koltuk İletişim 0 312 348 32 13)

Ak Mobilya’ya ait bu yemek odası takımı ise Rustik olarak adlandırılmış ve yine 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet ayna ve konsoldan oluşurken üzerinde 7.658,00 TL fiyat etiketi taşıyor. (Ak Mobilya İletişim 0 312 348 38 99)

Vera Mobilya’nın Vintage dokunuşlarla tamamlanan bu yemek odası takımı ise üzerinde 7.776,00 TL fiyat etiketi taşıyor. (Vera Mobilya İletişim 0 312 348 70 50)

Ankara Siteler En Ucuz Yemek Odası Takımları

Mesela üstte gördüğünüz modern takım arkadaşlar, masa, 6 sandalye, konsol ve aynadan meydana geliyor ve fiyatı sadece 5.605,00 TL. Fiyat ve tasarım hoşunuza gitti ise ASC Özbal Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz. (ASC Özbal Mobilya İletişim 0 555 434 46 09)

Lüks ve Pahalı Yemek Odası Modelleri

Dizi sponsorlukları ile de tanıdığımız Ali Ergül Mobilya’ya ait bu tasarımın KDV dahil fiyatı ise 10.502,00 TL olarak belirlenmiş. Fiyat biraz yüksek gelebilir ancak markanın ürünlerinin son derece kaliteli ve tasarımında benzersiz olduğunu düşünüp büyük markaların ürünlerinin fiyatları ile kıyasladığımızda son derece uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. (Ali Ergül Mobilya İletişim 0 312 353 63 47)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir