Modern TV Ünitesi Modelleri Fiyatları 2021 Decortie

En Yeni Modern TV Ünitesi Tasarımları

Oturma odası yada salonlarına şık, kaliteli ve ucuz tv ünitesi aramakta olan okurlarımız için TV ünitesi aramalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda daha önce, ülkemizin lider mobilya markaları ve üreticilerinin ürünlerine Bellona Tv Ünitesi ve İstikbal Tv Ünitesi modelleri ve fiyatları başlıkları altında göz atmıştık. Koçtaş Tv Ünitesi ve Ikea tv ünitesi modelleri de yapı marketlerimizin ürünleri olarak binbirdekor.com sayfalarında yer almıştı. E-ticaret sitelerinin ürünlerini de unutmadık elbette, tv ünitesi gittigidiyor ve Tv Ünitesi Trendyol modellerini de detaylı olarak inceleyerek sayfalarımızda sizlerle buluşturduk. Bu üretici ve satıcı marka ve firmaların haricinde yine sizler için Lüks Tv Üniteleri ve Özel Tasarım Tv Ünitesi Modelleri başlıklı spesifik makalelerimizde hiç bir yerde göremeyeceğiniz son derece ilginç tasarımlara sahip tv ünitelerini de beğenilerinize sunmaya çalıştık. Eğer tv ünitesi almak gibi bir niyetiniz var ise alternatif sayınızı çoğaltmak adına verilen linklere tıklayarak bu ürünleri de incelemenizi öneririz. Bu sayfamızda ise modern ve modüler mobilya tasarımları ile ile özellikle e-ticaret sitelerinde sıklıkla rastladığımız ve genel olarak ürünleri çok beğenilen Decortie markasının 2021 ürünlerini mercek altına alıyoruz.

Özel Tv Ünitesi Tasarımları

Lcd, Led ve Plazma gibi TV’lerin vazgeçilmez aksesuarlarından TV ünitelerine farklı bir yorum getiren Decortie, ürünlerin standartlaşmasından pek hoşlanmadığından dolayı müşterilerine bir hayli fazla renk ve tasarım seçeneği sunmaya çalışıyor. Bu çok seçeneklilik ise Decortie ürünlerinde çok farklı kombinasyonların uygulanabilmesine izin veriyor. Her bütçeye ve her zevke hitap etme ilkesi ile hareket eden firma, fiyatlarınında ürünleri gibi çok seçenekli olmasına dikkat ediyor. Ürünlerini ve fiyatlarını oldukça beğendiğimiz Decortie ‘ye bundan böyle sayfalarımızda sıkça yer vereceğiz. Tabi ki ilk olarak hayran kaldığımız modern TV sehpalarını fiyatları ile birlikte inceleyeceğiz…

Modern TV Ünitesi Markaları Decortie

Daha önceki sayfalarımızda kitaplık, lambader ve puf modellerini incelediğimiz Decortie markasının tasarımcıları nasıl bir kafaya sahip bilemeyiz, fakat son derece sıradışı ürünler tasarladıkları konusunda aşağıda beğenilerinize sunduğumuz ürünleri görünce muhtemelen hemfikir olacağız. Buyurun şimdi bu bahsi geçen ürünleri hem görselleri hem de fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye başlayalım.

Decortie TV Üniteleri ve Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi genel olarak e-ticaret sitelerinde satılan Decortie ürünleri, aşağıda da göreceğiniz üzere tasarım olarak her mekana, fiyat olarak da her bütçeye hitab ediyor. Dolayısı ile bir tv ünitesi satın almadan hemen önce bu ürünlere göz atmanız sizleri olası bir pişmanlıktan kurtaracaktır.

DURU TV Sehpası Fiyatı 390,00 TL

ROSCOE TV Sehpası 349,00 TL

VİNO TV Sehpası 349,00 TL

DEBİ TV Sehpası 699,00 TL

NOTA TV Sehpası 395,00 TL

Burada verdiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır, zira bir kaç farklı İnternet satış sitesinde bu ürünlerin fiyatı bu sitelerin kampanya ve indirimlerine bağlı olarak değişmektedir. Bu fiyatlar genel olarak hepsiburada.com decortie sayfasından alınmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir