Modern Koltuk Takımları 2021 İnceleme Teleset

Spor Koltuk Takımları 2021

Değerli takipçilerimiz için özel tasarım koltuk takımları araştırmaya devam ediyorum arkadaşlar. Hem özel hem de ucuz koltuk takımları bulabilmek adına markaların koltuk takımı kampanya ve indirimlerini inceliyor ve sayfalarımızda sizlerle paylaşıyorum. Bu sayfamızın konuğu ise yılların eskitemediği markamız Teleset Mobilya.

Teleset Mobilya 2021 Koltuk Takımları

Her ne kadar çocukluğumdan tanıdığım köklü markalardan, eski markalardan biri olsa da Teleset asla eski kafada kalmamış, daimi olarak modern ve şık tasarımlara imza atmıştır. Dolayısı ile bu markayı oldukça ayrı bir yere tutmakta fayda var diye düşünüyorum.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları BURADA !..

Modern Koltuk Takımları 2021

Modern tasarımların ustası olarak hemen hemen her tasarımında bu çağdaş çizgilere rastladığımız Teleset, 2021 yılına da adeta bir bomba gibi girdi. Hele hele de daha önceki binbirdekor.com sayfalarında göz attığımız 2021 koltuk takımlarına hayran kaldım diyebilirim. Dolayısı ile vakit kaybetmeden bu modern koltuk takımlarını sizlerle paylaşmaya hemen başlamak istiyorum.

Teleset Line Koltuk Takımı

Sizlere sunacağım ilk Teleset koltuk takımı Line serisi. Son zamanlar da gri koltuk takımları pek bir moda. Ancak markanın tasarımcıları bu takımda sadece nötr bir renk olan griyi kullanmak yerine beyaz ile konfigüre etmişler ve ortaya harika bir oturma grubu çıkarmışlar. Bu renk kombinasyonu ile modern çizgiler sizce inanılmaz bir uyum göstermemişler mi ?

Teleset Just Koltuk Takımı

Hardal sarısı yeni yılın trend döşemelik kumaş renkleri arasında yer alırken, Teleset bu rengi Just koltuk takımında denemiş. Farklı kırlent tasarımları ile harmanlanan bu renk takımın modern çizgileri ile de birleşince ortaya hiç bir yerde göremeyeceğiniz son derece farklı bir ürün çıkmış.

Diva Koltuk Takımı Teleset

Gösterişli bir salon dekorasyonu isteyen okurlarımız için oldukça ideal ve adına yaraşır bir takım olan Diva serisinin döşemelik kumaşı yine gri renk olarak belirlenmiş. Yerden yüksek ayakları ve gri tona uyumlu, rengarenk kırlentleri ile bu takım da yeni yılın en tutulan koltuk takımları arasına girecek gibi görünüyor.

Toscano Koltuk Takımı

Krem, Mavi ve Kırmızı… Modern hatları bir adım öteye taşıyan bu renk konfigürasyonu ile Toscana oturma grubu markanın vitrine çıkardığı en son ürün. Sade ancak bir o kadar da albenili görünümü ile dikkatleri üzerine çeken takım, bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adette berjer koltuktan meydana geliyor.

Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatlarına da Göz Atın !..

Bologna Koltuk Takımı

Yine markanın ürün gurubuna henüz eklenen takımlardan biri olan Bologna serisinde, Somon rengi ve son derece sade bir görünüme sahip olan ikili ve üçlü koltukların görünümünü biraz hareketlendirmek adına nomad bir berjer tasarımının ilave edildiğini görüyoruz.

Farina Koltuk Takımı

Chester tarzı koltuk takımları son bir kaç yıla damgasını vurdu. Hemen her markanın ürün gamında bu tür koltuk takımlarına rastlıyoruz. Teleset ise bu koltuk takımlarına Farina serisi ile bir göndermede bulunmuş. Tabi bilindik chester tarzına biraz da kendi yorumunu katmış.

Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için TIKLAYINIZ !..

Savona Koltuk Takımı

Koltuk takımında konforu ön planda tutan, rahatına düşkün, görselliği ikinci planda tutan, tıpkı İskandinav tarzlarında olduğu gibi işlevsel ve ergonomik olsun ancak şıklık ta kendiliğinden gelsin gibi bir düşünce yapısına sahip olan okurlarımıza tavsiye edebileceğim ürün ise Savona.

Üçlü ve ikili koltuk başlıkları hareketli bir mekanizmaya sahip olan bu takım dilediğiniz şekilde oturuma izin veriyor. Üstelik yatak olma özelliğine de sahip. Anlayacağınız hem konforlu, hem de şık bir ürün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir