Modern İtalyan Lavabo Modelleri (Regia)

Modern Lavabo Modelleri

Banyolarını yeniden dekore eden binbirdekor.com okurları için lavabo tasarımlarına göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Elimizden geldiğince fazla çeşit ve fikirleri fırsat buldukça sizlerle paylaşıyoruz. Mesela yakın bir zaman önce başta çanak lavabo modelleri olmak üzere, dolaplı lavabo modelleri yada diğer adı ile banyo lavabosu dolaplı modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamıza ise banyolarına bir İtalyan lüksü ve konforu taşımak isteyen okurlarımız için, İtalyanın en ünlü markalarından biri olan Regia konuk oluyor. Sizler için Regia lavabo modellerini mercek altına alıyoruz. Eğer hakikaten lüks bir banyo dekorasyonuna sahipseniz ve bu lükse uygun lavabolar arıyorsanız bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

İtalyan Lüksü Lavabolarda

İtalyan dekoratörlerin yada İtalyan ustaların dekorasyon konusunda ki maharetlerini bilmeyen yoktur muhtemelen, adamlar bu konu da dünyayı sarsıyorlar. Özellikle makine kullanmadan, sadece el işçiliği yaptıkları ürünler çoğu zaman inanılmaz paralar ile satışa sunuluyor.

İtalyan Banyo Dekorasyonları Muhteşem

Banyo dekorasyonu konusunda ise tek kelime ile muhteşem işler çıkarıyorlar ki bu işleri daha önceki binbirdekor.com sayfalarında “Göz Alıcı İtalyan Banyo Dekorasyonları” başlığı altında detaylı olarak incelemiş ve tüm editörlerimiz de dahil olmak üzere takipçilerimiz ile birlikte hayran kalmıştık. (İnanmıyorsanız linke tıklayarak bu muhteşem banyolara göz atabilirsiniz.)

Kısacası adamlar sadece banyo değil, hemen her dekorasyon noktasında göze çarpan, adeta kör gözüm parmağına denen işler çıkarıyorlar ki şimdi inceleyeceğimiz Regia markası bu işleri hakikaten profesyonelce yapıyor.

İtalyan Lavabo Modelleri

İtalyan banyo markası Regia’nın büyüleyici banyo mobilyaları koleksiyonundan ütopik bir seri olan Bilbao serisine daha önceki binbirdekor.com sayfalarında göz atmış ve masalsı bir ilham kaynağı olan bu markayı ve her biri diğerinden daha estetik tasarımlarını takibe alacağımıza söz vermiştik.

Regia Lavabo Tasarımlarına Göz Atın !..

Efendim bu sayfamızda sözümüzü tutuyor ve bu defa Regia ‘nın “Yok Artık” dedirten,  Oha falan olduran 🙂 ve her zevke hitap eden muhteşem banyo lavabolarından örnekler sunuyoruz. İşte sizlere tasarım harikası lavabo modelleri…

Modern İtalyan Banyo Lavabo Modelleri Görselleri Foto Galeri Regia

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir