Modern Hazır Mutfak Modelleri ile İntema (Tropica)

Hazır Mutfak Modelleri Binbirdekor.com’da

Hazır mutfak markaları ve bu markaların en yeni koleksiyonları sayfalarımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor. Tabii sadece markaları inceliyoruz arkadaşlar. Aynı zamanda yapı marketlerin hazır mutfakları da sıklıkla sayfalarımıza konuk oluyor. Mesela geçtiğimiz günlerde praktiker hazır mutfak fiyatları ile hazır mutfak dolapları bauhaus başlıkları altında bu firmaların ürünlerine de göz atmıştık hatırlarsanız.

Ayrıca küçük mutfaklar için mutfak dolabı aramakta olan sevgili okurlarımız için de çeşitli mutfak üreticisi ve koçtaş hazır mutfak yada tekzen hazır mutfak gibi farklı yapı marketlerin mutfak dolabı modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bir kaç makale de hazırlamış, çeşitli ölçülerde mutfak dolaplarından örnekler sunmuştuk. (Linklere tıklayarak bu konularımıza da göz atabilirsiniz.)

İntema Yaşam Ev ve Mutfak Ürünleri

Bu sayfamızda ise daha önce, intema mutfak tezgahları ile intema mutfak kanyon ve intema montana serisi gibi ürünlerine göz attığımız, ülkemizin lider mutfak markalarından İntema’yı konuk olarak alıyoruz. Hazır mutfak denilince akla gelen ilk firmalardan markanın ürün gamına henüz eklediği mutfaklardan biri olan Tropica serisini masaya yatırıyoruz.

İntema Hazır Mutfak Modelleri Modern Ötesi

Geleceğe dair şık ve kullanışlı hazır mutfaklar tasarlayan İntema yeni sezon öncesi zaten birbirinden güzel olan koleksiyonlarına yepyeni seriler eklerken bizlerde binbirdekor.com olarak markanın yeni ürünlerini mercek altına almayı sürdürüyoruz. Bu sayfamızda doğal ahşap sıcaklığında egzotik bir havaya sahip Tropica koleksiyonuna göz atıyoruz.

İntema Tropica Mutfak

Tropica ‘nın kapakları, diğer ağaç türlerine kıyasla yarı zamanda yetişen bambudan üretiliyor. Çelik ve siyah yüzeyler şık bir mutfak için gereken dengeyi sağlıyor. Özel bir şişelik modülü de içeren yarım ada tasarımı, hem görsel, hem de işlevsel anlamda sıradışı bir çözüm getiriyor…

İntema Mutfak Fiyatları

Hazır mutfaklar ile ilgili yayınladığımız daha önceki makalelerimizde de belirttiğimiz gibi hazır mutfak konusunda fiyat vermemiz imkansız, zira bu ölçü ve ebatla ilgili olan bir iş olduğundan ve her mutfağın farklı ölçülerde oluşundan mütevellit sizlere en doğru fiyatı firmanın keşif için gelen ekipleri verebilir.

Bu nedenle internette gördüğünüz herhangi bir sitede verilen fiyat bilgilerine itibar etmemenizi öneririz. İnte mutfak fiyatları için de intema mutfak bayileri ile görüşmeniz en doğru yol olacaktır. Bölgenizde bir intema bayisi yok ise firmanın resmi internet sitesinden intema mutfak iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir