Modalife Düğün Paketleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Herşey Dahil Düğün Paketleri 2021

Yeni yılda evlilik hazırlığı yapan okurlarımız için Full Düğün Paketleri araştırması yapmaya devam ediyoruz. Yakın bir zaman önce Bellona Düğün Paketi ve Mondi Düğün Paketleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Toprağa cemrenin düşmesi ile birlikte havalar da yavaş yavaş ısınmaya başladı ki bu da düğün mevsiminin açıldığının en güzel işareti. Hasretle kavuşmayı bekleyenler için vuslat çok yakında. Dolayısı ile düğün alışverişi de 🙂 Uzun bir süreden beri mutlu mesut yaşanacak evler tamamlanmaya başlanacak. Tabi her zaman olduğu gibi binbirdekor.com’da bu konuda sizlere elinden gelen desteği vermeye devam edecek. Örneğin bu sayfamızda Modalife’ın en yeni 2021 düğün paketlerini masaya yatırıyoruz. Bakalım bu paketlerden hangisi en beğendiğiniz koleksiyon olacak yada hangi düğün paketi evinizden daha çok bütçeniz ile uyum sağlayacak ?..

Modalife Milano Düğün Paketi ve Fiyatları

Modalife’ın en yeni düğün paketlerinden Milano koleksiyonu, markanın tüm düğün paketlerinde olduğu gibi, yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından meydana geliyor. Palmira ve Mat Lava gibi iki modern rengin kombinasyonu ile vitrine çıkan takım çok ucuz düğün paketleri arasında de değil maalesef.

Yemek odası takımı, konsol ve aynası, sandalyeleri ile birlikte 6 kişilik masa ve TV ünitesinden oluşuyor. Yatak odasında ise altı kapaklı gardırop, şifoniyer, komodin  baza başlığı bulunurken, gardırobun çerçeve cam kapaklı ve ayna kapaklı alternatifleri de mevcut. Yatak ve baza ise bu pakette hediye olarak sunulmuş. Üçlü koltuk ve berjeri ile tamamlanan Milano düğün paketinin güncel fiyatı ise 18.970,00 TL olarak belirlenmiş. Tabi bu ürünü 1.580,83 TL’dan başlayan taksitlerle satın almanız da mümkün.

Modalife Blueline Düğün Paketi ve Fiyatları

Modalife yeni sezon düğün paketleri arasında yer alan bir başka düğün paketi ise Blueline  koleksiyonu. 2021 yılının en beğenilen düğün paketlerinden biri olacağını düşündüğümüz Blueline düğün paketi, son zamanların trend mobilya renklerinden İndigo mavi ve ceviz rengi kombinasyonuyla vitrine çıkarılmış.

Takımın yemek odası takımı, aynalı konsol, tv ünitesi, masa ve 6 adet sandalyeden oluşuyor. Yatak odasında ise 2 ve 3 kapılı alternatifleri bulunan sürgü kapaklı gardırop, şifoniyer, komodin, baza başlığı bulunuyor. Yatak ve baza yine hediye olarak sunulmuş. Üçlü koltuk ve berjeri ile tamamlanan Blueline düğün paketinin fiyatı ise 18.870,00 TL.

Modalife Alvin Düğün Paketi ve Fiyatları

En ucuz düğün paketleri arasında yer alan Alvin düğün paketi, modern minimalist tarzı ile dikkat çekiyor. Sarı meşe ve Aytaşı renk uygulaması ile kombine edilen takımda, yemek odası takımı, aynalı konsol, tv ünitesi, masa ve 6 adet sandalyeden meydana geliyor.

İki adet üçlü koltuk ve bir adette berjerden oluşan modern tarzda ki koltuk takımı ve 5 kapılı gardırop, şifoniyer, komodin, baza başlığı, yatak ve baza içeriğine sahip yatak odası takımı ile Alvin düğün paketi fiyatı ise sadece 7.990,00 TL.

Modalife Step Düğün Paketi ve Fiyatları

Modalife 2021 kreasyonları arasında yer alan bir başka koleksiyon ise Step. Nagona ve moda beyaz renk tonlarının harmanlanması ile meydana gelen takım tasarımına ve kalitesine göre oldukça uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor.

Yatak olma ve sandık özellikli 2 adet üçlü ve bir adet berjerden oluşan koltuk takımı, aynalı konsol, tv ünitesi, masa ve 6 adet sandalyeli yemek odası ile sürgülü kapak seçeneği de bulunan 6 kapılı gardırop, şifoniyer, komodin, baza başlığı, yatak ve bazalı yatak odası takımından meydana gelen Step koleksiyonun fiyatı ise 9.990,00 TL olarak belirlenmiş.

Modalife Melinda Düğün Paketi ve Fiyatları

Seramik beyaz ve Junkers renk tonlarının kombinlendiği, son derece ferah bir görünüme sahip Melinda koleksiyonu da yine koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımından oluşuyor.

Yataklı ve sandıklı olmak üzere 2 adet üçlü koltuk ve bir adette tekli koltuktan meydana gelen koltuk takımı, yanında aynalı konsol, tv ünitesi, masa ve 6 adet sandalyeli yemek odası ile sürgü kapılı gardırop, şifoniyer, komodin, baza başlığı, yatak ve bazalı yatak odası takımından meydana gelen Melinda düğün paketi için ödemeniz gereken para ise yine 9.990,00 TL olarak görünüyor.

Tabi burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Modalife Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Modalife Düğün Paketleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir