Michael Jordan’dan satılık malikane

Ünlülerin evleri ünlülerin evlerinin içi ünlülerin ev dekorasyonu basketbolcuların evleri Michael Jordan’ın evi…

Dünyanın en ünlü basketbol oyuncusu Michael Jordan’ın son 19 yıldır ikamet ettiği malikanesi şu an açık arttırma yolu ile satışa sunuluyor. Chicago‘da bulunan bu etkileyici daire, şöhret ve lüksün bir abidesi gibi görünüyor adeta. 56.000 metrekare alan üzerine kurulu bu şaheserde neler yok ki…

Malikanenin genel listesine şöyle bir göz atacak olursak ; dokuz yatak odası, on beş banyo, fitness salonu, ev sineması, 7 dönüm büyüklüğünde bahçe ve inanın bana bu listesi dha epeyce uzuyor.

Şimdi bu listeye bakınca basketbol dünyasının süper starı Michael Jordan’ın bu evde bir basketbol sahası olmadığını ve bunun garip bir durum olduğunu düşünebilirsiniz, ancak olması gerektiği gibi bu evde bir basketbol sahası var, hem de NBA yönetmeliklerine uygun boyutlarda, orjinal bir basketbol sahası…

Zaten böyle bir sahanın olmaması eşyanın tabiatına aykırı olurdu 🙂 Çünkü bu adam basketbolu içine öyle içine sindirmişki, hayatının her alanında basketbol topu var adeta. Mesela birazdan foto galerimizdede göreceğiniz üzre evin kapı numarası bile Michael Jordan’ın  sırt numarası olan 23 🙂 ve bu numara devasa bir şekilde malikanenin giriş kapısına entegre edilmiş. Ayrıca evde basketbol teması ile hazırlanmış çeşitli odalarda mevcut.

Her güzelin bir bedeli var derler ya, işte bu muhteşem malikanin fiyatı ise hakikaten dudak uçuklatıcı cinsten. Açık arttırma ile satışta olan bu evi satın almak gibi bir niyetiniz var ise kenarda köşede 29 milyon Dolarınız olması gerekiyor 🙂 Eğer böyle bir parayı henüz biriktiremediyseniz benim gibi yapın ve malikanenin manzaralarının tadını çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir