Merinos’tan Dinamik bir genç odası

2014 genç odası modelleri merinos genç odası çeşitleri fiyatları resimleri genç odası dekorasyonu çocuk odası mobilyaları fiyat bilgileri… 

Halı ‘daki liderliğini henüz girdiği mobilya sektöründe de sansasyonel koleksiyonları ile pekiştirmeyi planlayan Merinos, genç odası koleksiyonlarına yeni bir seri olan Dinamik ‘i eklerken, bu seri ile beni hayal kırıklığına uğrattığını itiraf etmeliyim arkadaşlar 🙁 Çünkü çok sağlam rakipleri varken, Merinos ‘tan daha şaşırtıcı, daha yenilikçi bir şeyler bekliyordum. Ancak bu takım bana hiç sıradışı veya waaaaw dedirtecek bir ürün gibi gelmedi.

Sıradan, basit, olmuş olması gereken bir mobilya gibi görünüyor. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz bilemem, ancak bir genç odası almayı düşünen takipçilerimiz için incelerim, hem de görselleri ve fiyatları ile birlikte demek isterdim ama durum öyle kötü ki, Merinos bile bu takımdan vazgeçmiş herhangi bir fiyat verme eyiliminde bulunmamış:) Dolayısı ile şimdilik sizlere sadece görsellerini sunuyorum… Sizce de çok saçma değil mi ?..

MERİNOS GENÇ ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir