Merinos’tan Çok Farklı Bir Yatak Odası (Premiere)

Merinos Mobilya

Ülkemizin lider halı üreticilerinden Merinos yeni girdiği mobilya sektöründe de gözünü zirveye dikti. Bu durumun en bariz kanıtı ise özellikle son dönemde piyasaya sürdüğü farklı ve şık mobilya tasarımları olsa gerek.

Merinos Yatak Odası Fiyatları

Merinos’un Vip ve Fashion koleksiyonlarında yer alan bu şık tasarımları binbirdekor.com sayfalarında sıklıkla inceliyoruz. Örneğin bu sayfamızda farklı bir tarza sahip Premiere yatak odasına göz atıyoruz.

Modern Yatak Odası Takımları ile Merinos

Yatak odası mobilyaları adına bildiğiniz her şeyi unutturacak olan bu seri oldukça ilginç bir görünüme sahip sürgülü gardırobu ile dikkat çekiyor. Parçalı yapısı ile göz kamaştıran bu gardırop sadece şık görünümü ile değil kullanışlı da bir yapıya da sahip.

 

Merinos Premiere Yatak Odası

Takımda dikkat çeken bir  diğer parça ise komodinlerle tümleşik bir görünüme sahip yatak başlığı ki sürgülü gardıropta ki parçalı yapı burada devam ediyor. Tamamlayıcılık adına şifoniyer de aynı tasarıma sahip, ancak burada şifoniyer aynası adına ayrı bir parantez açmak gerekiyor, zira şifoniyer aynası oldukça modern ve zarif bir görünüme sahip.

 

merinos yatak odası modelleri premiere_2

Gelelim Premiere yatak odası takımının fiyatına, ürünün şu anki indirimli peşin fiyatı 5.408,00 TL, indirimli 12 ay taksitli fiyatı ise 5.680,00 TL olarak görünüyor…

 

merinos yatak odası modelleri premiere_3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Yeni Sezon Koltuk Takımları (Rio)

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları Temelleri 1957 yılında atılan ülkemizin lider mobilya üreticisi İstikbal, şu...

Kapat