Merinos Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Merinos Mobilya

Yemek odası takımı almak isteyen okurlarımız için modern yemek odası takımları ve fiyatları görselleri ile birlikte binbirdekor.com sayfalarında yer almaya devam ediyor. Sizler için hem kaliteli ve şık, hem de bütçenize uygun ucuz yemek odası takımları bulmak adına yaptığımız araştırmalar dahilinde Merinos Mobilya yemek odası modelleri ve fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz…

Merinos Yemek Odası Modelleri

Daha önce ki sayfalarımızda merinos genç odası ile merinos koltuk takımı ve merinos köşe takımları fiyat listesi detaylı olarak incelenmişti. Bu sayfamızda ise Merlin, Style, Turkuaz ve Vivaldi serilerinden meydana gelen Merinos yeni yemek odası takımlarını masaya yatırıyoruz.

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları BURADA !.. 

Merinos Merlin Yemek Odası Takımı

Genel renk konfigürasyonunda beyaz ve meşe kombini kullanılan Merlin yemek odası takımı yalın çizgisi ve modernliği ile doğallığı evinize getiriyor. Yalın, sade ve estetik olarak niteleyebileceğimiz takım, yüksek şekilli formlu ayakları, konsol ve vitrin kapaklarında özel membran uygulaması ve dekoratif fugalı aynası ile dikkat çekiyor. Takımın fiyatı ise 4.200,00 TL olarak görünüyor.

Merinos Style Yemek Odası Takımı

Beyaz yemek odası takımlarından hoşlanan okurlarımızın, beyazın yüksek lazer teknolojisiyle form kazanan farklı bir tonu ile karşılaştığımız Style serisini mutlaka görmelerini tavsiye ederiz. Özel porselen kulp, kapak kısımlarında özel lazer desen uygulaması ve dekoratif formlu satineli ayna uygulaması gibi etaylarla dikkat çeken takımın satış fiyatı ise 4.800,00 TL olarak belirlenmiş.

Merinos Turkuaz Yemek Odası Takımı

Yılların eskitemediği mobilya renkleri listesinin başında gelen ceviz ile şimdilerde modern mobilyalarda görmeye yavaş yavaş alıştığımız Turkuaz renginin bir araya getirildiği takım enerjik görünümü ile göze çarpıyor. Damaklarda bir retro lezzeti bırakan takım üzerinde 5.100,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Merinos Vivaldi Yemek Odası Takımı

Geleneksel tarz ile modern stili birleştirerek geçmişi günümüze yansıtan Vivaldi serisi yemek odası takımı beyaz ve meşenin eşsiz uyumu ile vitrine çıkıyor. Özellikle salonlarında sade ve duru bir güzellik görmek isteyen okurlarımıza önerebileceğimiz bu takımın fiyatı ise 4.500,00 TL olarak belirlenmiş.

Doğtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için TIKLAYINIZ !..

Merinos Mobilya Satış Noktalarına Uğrayın !..

Sizler için Merinos Mobilya yeni yemek odası takımlarını görselleri ve fiyatları ile birlikte inceledik arkadaşlar. Fakat yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına ve kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden en güncel fiyatlar ve ürünleri daha yakından görmek adına Merinos Mobilya resmi web sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi  tavsiye ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir