Merinos Yemek Odası Takımları 2019 (Business)

Merinos Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

salon yemek masası takımı ucuz yemek odası takımları modern yemek odası takımları ve fiyatları modern yemek odası takımları siteler – 2019 yılına göz kamaştıran Vip koleksiyonu ile merhaba diyen aslında bir çoğunuzun halı markası olarak tanıdığı Merinos ‘un bu şık koleksiyonuna göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda Vip koleksiyonu yemek odası takımlarından Business serisini fiyatları taksit seçenekleri ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Merinos Business Yemek Odası

Business yemek odası takımı gümüşlük, büfe, duvar ünitesi veya isteğe bağlı olarak TV sehpası, yemek masası, yine isteğe bağlı olarak mekanizmalı yemek masası ve sandalyelerden meydana geliyor.

 

merinos yemek odası 2013 business_2

 

Özellikle beyaz kapaklı 3 dolaba ve doğal ahşap tonlarında 3 çekmeceye sahip büfe ve bu büfeye inanılmaz bir şekilde yakışan 3 parçalı ayna muhteşem. Ancak Business yemek odası takımında tek geçeceğim parça tabii ki duvar ünitesi.

merinos yemek odası 2013 business_3

TV ‘de izlediğiniz her şeyden daha çok dikkat çekeceğini düşündüğüm bu ünite görsel açıdan adeta bir ziyafet veriyor. Eğer mekanınızda yeterli alanınız var ise TV sehpası yerine sınırlarınızı zorlayarak da olsa bu şahane TV ünitesini tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim…

İstikbal Yemek Odası 2019 Modelleri ve Fiyatları için TIKLAYINIZ !..

merinos yemek odası 2013 business_4

BUSINESS Yemek Odası Fiyat ve Taksit Listesi

merinos yemek odası fiyatları business

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir