Merinos Mobilya Köşe Takımları 2020

2020 Köşe Koltuk Modelleri

Köşe koltuk takımları fiyatları yada ucuz köşe takımları ile yataklı köşe takımı modelleri başlıkları altında incelediğimiz köşe takımı maceramız devam ediyor. Bir kaç gün önce istikbal köşe takımı modelleri ile doğtaş köşe takımları konuk olmuştu sayfalarımıza.

Merinos Köşe Takımları

Bu sayfamızda ise merinos koltuk takımı fiyatları ile merinos kanepe modelleri ve fiyatları gibi, hatta merinos mobilya berjer tasarımları gibi başlıklar altında diğer ürünlerine göz attığımız, halı sektörünün lider markalarından Merinos yepyeni köşe takımları ile konuk oluyor sayfalarımıza…

 

MONALİSA Köşe Bank Takımı

Merinos Mobilya 2020

Yukarıda da belirttiğimiz gibi halı sektörünün lider markası Merinos, mobilya sektörüne baş döndürücü bir hızla girdi.

Sağlam ve şık tasarımları ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran marka, geçtiğimiz yıl vitrine çıkardığı merinos armoni köşe takımı ve efes koltuk takımı merinos gibi ürünleri ile sektördeki lider markaların tahtını sallamaya başladı.

 

PİCASSO Köşe Takımı

En Tutulan Köşe Takımları

Geçtiğimiz yıl en çok tercih edilen oturma grubu modelleri arasında yer alan köşe takımları, modern normları ve şık görünümü ile 2020 yılında da trend mobilya modelleri arasında yer alacağa benziyor.

 

LYNES Köşe Takımı

Hal böyle olunca da irili ufaklı tüm mobilya üreticileri pazar paylarını arttırmak adına köşe takımı koleksiyonlarını daha modern ve şık görünümlü seriler ile genişletiyorlar.

 

İREM Köşe Takımı

Merinos Köşe Koltuk 2020

O üreticilerden biride 40 yıllık halı markamız Merinos. Merinos yeni merhaba dediği mobilya dünyasında birbirinden şık köşe takımları ile adından sıkça söz ettiriyor. Markanın 2020 köşe takımı koleksiyonu Picasso, İrem, Diego, Lynes ve Monalisa köşe takımlarından oluşuyor. Bizlerde bu köşe takımlarının görsellerini makalemizin paragraf aralarında beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz…

 

DİEGO Köşe Takımı
 

1 Yorum “Merinos Mobilya Köşe Takımları 2020”

  1. Aslın’da güzel ama bazen bir detay bile tasarımı tamamen bozabilir.Benim anlatmak istediğim şey bu modellerin bazılarında var.Tek fark ben diyim bir detay siz iki detay veya başkası desin üç detay. Önemli olan sizin bakışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir