Merinos Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 (Ecoline)

Halı Modelleri 2021

Ev dekorasyonlarını yenileyen ve bu bağlamda yeni halılara ihtiyacı olan binbirdekor.com takipçileri için en yeni halı modelleri ve fiyatlarını incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Halı markaları ve üreticilerinin 2021 koleksiyonlarına göz atmaya başladık bile. Mesela kısa bir zaman önce kaşmir halı modelleri ile saray halı modelleri sayfalarımıza yeni koleksiyonları ile konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Bu markaların 6 metrekare halı modelleri ve fiyatları ile salon halı modelleri detaylı bir şekilde incelenmişti sizler için. Bu sayfamızda ise ülkemizin lider halı üreticileri arasında yer alan Merinos Halı’nın 2021 modellerini mercek altına alıyoruz.

Merinos Halı 2021 Modelleri

Valeri, Hesna ve Therapy gibi modern halı modelleri ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran Merinos Halı yeni yıla da son derece iddialı bir giriş yaptı ve yakın bir zaman önce en yeni koleksiyonu olan Ecoline serisini vitrinlerine çıkardı. Tabii bizlerde markanın bu hamlesine kayıtsız kalamadık ve siz değerli takipçilerimiz için, geçtiğimiz yıl, Avrupa Birliği tüm tüketicileri koruma derneği tarafından Altın Marka ödülü alan Merinos’un bu en yeni halı serisini incelemeye aldık.

Merinos Halı Ecoline

Toplamda 4 farklı desen ve 2 ayrı renk alternatifinden oluşan Ecoline serisinde hem modern, hem de klasik halı modelleri yer alıyor. Dolayısı ile kahve ve mavi renk tonu seçeneklerinin sunulduğu Ecoline koleksiyonu, hem avangart tarzlarda dekore ettiğiniz yada edeceğiniz salonlarınız için, hem de modern tarzlarda ki oturma odaları için ideal bir alternatif olarak göze çarpıyor.

Merinos Halı Fiyatları 2021 (Ecoline)

Gelelim paragraf aralarında desenlerini ve renk alternatiflerini gördüğünüz Ecoline serisinin fiyat bilgilerine. Efendim koleksiyonun, 200×290 cm ebatında ki en büyük boyu olan Ecoline merinos 6 metrekare halı fiyatı 2.852,00 TL olarak belirlenmiş. Bu ebat salonlarında tek 6 m² halı kullanmak isteyenler için oldukça ideal bir seçim olarak görünüyor.

Merinos 4 Metrekare Halı Fiyatları (Ecoline)

Ancak salonlarında tek 6 m² halı yerine iki adet 4 m² halı kullanmak isteyen veya geniş salonlar için halı arayan okurlarımız için koleksiyonun 4 metrekare halı fiyatı (160×230 cm) Merinos halı fiyat listesi dahilinde 1.810,00 TL görünüyor.

Merinos Halı Yolluk Fiyatları (Ecoline)

Salonlarında ve oturma odalarında bu koleksiyonu kullanmak isteyen, dolayısı evin tamamında takımı bozmadan, koridorlarda da Ecoline serisini kullanmak isteyen takipçilerimiz için koleksiyonun yolluk fiyatları ise şu şekilde belirlenmiş;

Merinos 100×300 Yolluk 1.475,00 TL
Merinos 100×200 Yolluk 984,00 TL
Merinos 80×300 Yolluk 1.180,00 TL
Merinos 80×150 Yolluk 590,00 TL

Tabii bu rakamlar belirli bir süre için geçerli, zaman içerisinde Merinos Halı fiyat politikalarına ve markanın kampanya ve indirimlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem Ecoline koleksiyonunun daha farklı desenlerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Merinos Halı Modelleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir