Merinos Halı Klasik Hereke Koleksiyonu ve Fiyatları

Hereke Halı El Dokuma Modelleri

Doğal olarak bu sayfamızda olanlar Hereke halılarını hatırlıyor ve elbette arıyorlardır. O tamamen el emeği göz nuru, ilmik ilmik sabırla dokunan halıların değerini de biliyorlardır. Bu günlerde hereke halı fabrikası daha doğrusu üreticileri kalmadığından ikinci el hereke halı ararken bu sayfamıza girmişlerdir belkide… Bir çok sayfaya bakındıktan sonra eski hereke halı fiyatları bütçelerini aşınca 2. el hereke halı fiyatları hakkında bir araştırmaya kalkışmışlardır belkide… Ama sonuçta bu güzel halıları mutlaka salonlarına yerleştirmek adına bir araştırma yaparken girmişlerdir binbirdekor.com’un bu sayfasına…

Sümerbank Hereke Halıları Bile Kalmadı

Ancak artık çok zor bu tür halılar bulmak bir zamanların muhteşem fabrikası sümerbank hereke halısı fiyatları bile anormal yüksek fiyatlarla satılıyor şu sıralar. Tabii antika durumuna düştüler sonuçta. Ancak böyle bir duruma düşmeleri ve aradan neredeyse yarım asır geçmesine rağmen kalitelerinden bir şey eksiltmiyor bu fabrikanın ürünlerinden. Sonuçta Cumhuriyetimizin ilk fabrikalarından biri Sümerbank.

Merinos Halı Yeni Modelleri

Eski hereke halılarından bahsederken bir alt başlık ile birden bire Merinos’a dönmemiz sizleri şaşırtmasın, zira bu dramatik duruma daha fazla katlanamayan ülkemizin en köklü halı markaları arasında yer alan Merinos yeni koleksiyonları arasına bir hereke koleksiyonu ekleyiverdi. Yakın zaman önce 2019 halı modelleri etiketleri altında modern halı modelleri ve fiyatlarını incelediğimiz marka bu hamlesi ile rakiplerini adeta ters köşeye yatırdı.

Klasik Hereke Merinos Halı

1970 yılından bu yana, dile kolay yarım asırdan fazla bir süredir halı üreten ve bu şık ve kaliteli halıları ile milyonlarca eve misafir olan Merinos tüm tecrübe ve itina ile tasarlanmış tüm koleksiyonlarında olduğu gibi Hereke koleksiyonu ile de göz kamaştırıyor.

Ağır tonların klasik desenlerle muhteşem ahenginden oluşan Hereke koleksiyonu klasik tarzda dekore edilmiş mekanlar, özellikle de salonlar için mükemmel bir tercih olacaktır. Şu sıralar aklınızdan bu tarz ağır ama bir o kadar da asil bir halı almak geçiyorsa fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte sizler için incelediğimiz Hereke koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederim…

 

Merinos Halı Klasik Hereke Serisi Fiyatları

Hereke Koleksiyonu Taksit Seçenekleri 6 Ay

Hereke Koleksiyonu Taksit Seçenekleri 12 Ay

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir