Meraklılarına salon dekorasyon önerileri

Benim canım kardeşim 20 yıllık ebedi dostumun salon dekorasyonu ile ilgili sitesinde bir konusuna rastladım. Salon dekorasyon önerileri başlığı altında evinde bulunan salon dekorasyon önerisini sizlerle paylaşmış.

Evini çok seven güzel bir kadındır kendileri. Bende kendi konusunda feyz alarak sizlere bu dekorasyon fikirini sunmak istedim. Kendi yazısından birazcık Alıntı yaparak yayınlamaya karar verdim.

 

” Bir çok kişinin Salon dekorasyonundan haberdar olduğunu düşünmüyorum. Hemen kızmayın canım önce bi anlatayım dinleyin daha sonra kızarsınız bana 🙂 Şimdi arkadaşlarım çevremdeki arkadaşlarıma baktığımda evlerinin ne kadar şık ve güzel olduğundan bahsediyorlar.

 

Giriyorsunuz salonlarına birde ne göreceksiniz. Her şey eski moda, hayır eski moda olmasının yanında kullanmıyorlar. Neden kullanmıyorsunuz diye sorduğumda ise, ya işte bir misafir gelirse ancak salona geçiyoruz diyorlar.

 

Sonra eşleri serzenişte bulunuyor ” ben buradaki mobilyaları bilmem hangi tarihte kaça almıştım biliyor musun ” 🙂 Bilmiyorum nolcak şimdi.

 

Arkadaşlarım madem geniş ve güzel bir salona sahipsiniz, o zaman bu alanı öyle yada böyle kullanacaksınız. Yani en azından ben kendi evimde salon dekorasyonuma önem veriyorum ve günlük olarak kullanıyorum.

 

Tamam çocuğum biraz batırıyor ( çocuklarım daha doğrusu en son 2 yaşında ikizlerim var bir kız bir erkek ) ama olsun canları sağ olsun.  Öyle takmıyorum aman efendim eşya kirlendi şu oldu bu oldu. Yahu salon bu salon ! Kullanmayacaksam içine eşya koymamın ne anlamı var değil mi ? ”

salon-dekorasyon

 

Arkadaşlar sözü daha fazla uzatarak salon dekorasyonunda sizleri soğutmak istemiyor ve sizleri BURADAN en güzel salon dekorasyonlarına göz atmanız davet ediyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir