Mekanlarınızın Stilini Değiştirecek Öneriler

Eviniz ne kadar güzel olursa olsun, belli bir süre sonra göz aşinalığından dolayı sıkıcı gelmeye başlar. Atalarımız tebdili mekanda ferahlık vardır, sözünü boşuna söylememişler. binbirdekor.com olarak şimdi sizlere sunacağımız bir kaç öneri ile evinizde yapacağınız ufak tefek değişikler sayesinde, ortamınızı  ve ev stilinizi tamamen farklı bir hale getirebilirsiniz….


1- Evinizin tarzı modern ya da klasik olabilir. İkisini güzel bir kombinasyonla yan yana kullanabilirsiniz. Kadifeler, kristaller, doreler ve varaklar, uygun aksesuar seçimi yapılırsa, modern çizgilerde de hoş durur.
2-Duvar renginizden sıkıldınız mı? Tüm duvarı boyamak yerine, duvarın yarısı veya bir kısmını değişik bir renge boyayarak far yaratabilirsiniz.
3- Bir demet çiçek, hem ruh halinizi, hem odanızın görüntüsünü değiştirecektir.
4-Evinizi süslemek için soft renkleri tercih gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle kumaşlarda püsküller ve pullar, etkili bir seçim olabilir.
5-Stencil yeniden moda, duvar, yer ve mobilyalarınıza çiçek desenleri ile yepyeni bir hava katabilirsiniz.
6- Kırmızı ve beyaz ağırlıklı bir odayı harekete geçirmek için, farklı desenleri birlikte kullanın.
7-Üzerinde yoğun desenlerin bulunduğu farklı renklerdeki tül perdeler, el işi dantellerle yarışabilecek düzeyde.
8-Çay fincanlarınızın üstündeki deseni masa örtünüze işleyerek, akşam üstü çaylarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir