Martha Stewart Dekorasyon Örnekleri

Martha Stewart decorating samples Martha Stewart dekorasyonları en güzel banyo mutfak salon oturma odası dekorasyonları resimleri duvar dekorasyon fikirleri yurtdışından dekorasyon örnekleri ev dekorasyon önerileri tavsiyeleri…

Dekorasyon hastası olupta E2 kanalında Martha Stewart‘ı izlemeyen yoktur diyemiyorum, çünkü CNBC-E kökenli bu tür kanalları İngilizce ve alt yazılı olduğu için uydu kanallarına bile eklemiyor insanlar.

 

Arkadaşlar Martha Stewart‘ın programı E2 kanalında türkçe olarak yayınlanıyor ve inanın bana muhteşem düzenli, dizayn hastası bir kadın. Programında kış bahçeleri, dekorasyon uygulamaları gibi konulara değiniyor ki bu örnekler bildiğiniz gibi değil.

 

Kadın tamamen sıradışı argümanlara adamış kendini. Ben çoğu zaman bayılarak izliyor ve burada Martha Stewart‘ın verdiği bu sıradışı dekorasyon örneklerini ve tavsiyelerini “Martha Stewart’dan mutfak düzenleme önerileri”  ve “Martha Stewart’dan çekmece düzenleme fikirileri” gibi başlıklar altında sizlerle buluşturmaya çalışıyorum. Bu makalelerimize göz atmanızı tavsiye ederim bu arada.

 

Bu sayfamızda ise yine Martha Stewart ‘ın programından seçtiğimiz ve ev dekorasyonu hususunda sizlere hem Avrupa tarzı dekorasyon örneklerinin, hem de acayip farklı fikirlerin sunulduğu örnekler ile buluşturmak istedim. Umarım beğenirsiniz demiyorum, zira beğeneceğize eminim 🙂

 

MARTHA STEWART DEKORASYON ÖRNEKLERİ FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir