Manzaralı Duvar Kağıdı Modelleri 2021 Harika

Manzara Desenli Duvar Kağıtları

Duvarlarında farklı dokular, farklı lezzetler isteyen okurlarımız için duvar kağıdı çeşitlerini incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız yakın bir zaman önce klasik duvar kağıtlarından sıkılan okurlarımız için 3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri ve görsellerini üç boyutlu duvar kağıtları koçtaş başlığı altında incelemiştik. Bunun yanında gerek ithal gerekse yerli duvar kağıdı markalarının ürün gamında bulunan çok farklı duvar kağıtlarına göz atmıştık. Bu sayfamızda ise daha farklı ve özellikle doğa severlerin, doğaya özlem duyanların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir konu ile huzurlarınızdayız efendim.

Doğa Resimli Duvar Kağıtları

Bu sayfamızda doğayı salonlarına, antrelerine yada yatak odalarına taşımak isteyen binbirdekor.com takipçileri için 3 boyutlu manzara resmi şeklinde duvar kağıtlarını inceliyoruz. Orman manzara duvar kağıtları ve deniz manzaralı duvar kağıtları da dahil olmak üzere sizleri doğayla evinizde baş başa bırakacağını düşündüğümüz harika duvar kağıtlarını beğenilerinize sunuyoruz…

Manzaralı Duvar Kağıtları ile Dekorasyon

TV arkası dekorasyonu, tek duvara duvar kağıdı, koltuk arkası manzaralı duvar kağıdı 🙂 Dekorasyon anlayışımız biraz tuhaflaşmadı mı sizce ?.. Eskiden salonumu hangi renge boyasam, banyo için seramik çeşitleri veya oturma odası perde modelleri gibi yek vücut dekorasyon sorguları yaparken, şimdilerde parçalı bir dekorasyondan bahsediyoruz. Bunları gördüğümüzde acaba evlerimizi santim santim, duvar duvar mı dekore ediyoruz diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz.

3 Boyutlu Manzaralı Duvar Kağıtları

Neyse sözü daha fazla uzatmadan hemen konuya girelim. Efendim manzaralı duvar kağıtlarına bir çoğunuzun yakın ilgi gösterdiğini mail kutumuza gelen mesajlardan anlıyoruz, bu konuyla ilgili gerçekte çok talep var. Üstelik koskoca binbirdekor.com ‘da bu konu ile ilgili sadece bir iki makale olmasına rağmen, okurlarımızdan sürekli yeni talepler alıyoruz.

Trend Duvar Kağıdı Modelleri

Dolayısı ile gelen ısrarlar doğrultusunda 2021 yılında da trend olmaya devam edeceğini düşündüğümüz manzaralı duvar kağıtlarına tekrardan bir göz atmaya karar verdik ve çeşitli markalara ait ve tek kelime ile muhteşem manzaralı duvar kağıtlarını sizler için inceledik.

Manzaralı Duvar Kağıdı Fiyatları

Karşımıza hakikaten çok fantastik manzaralar çıktı. Bayıldık resmen bu duvar kağıtlarına ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde en beğendiğimiz modelleri sizlerinde beğenilerinize sunduk. bu manzaraları gördükten sonra emin olun duvarlarınıza daha farklı bir perspektiften bakacaksınız. Ha bu arada ürünlerin fiyatı ise oldukça uygun, zira 180×180 cm ebatlarındaki bu manzaralı duvar kağıtları sadece 100 TL civarında İnternet E-ticaret sitelerinde satışa sunuluyor…

Manzara Duvar Kağıdı Modelleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir