Manzaralı Açık Pencereli Banyo Dekorasyonları

Değişik ve Çılgın Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonunda farklı fikirler ve farklı uygulamalar arauan okurlarımız için banyo dekorasyon fikirleri ve örneklerini incelemeye devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce döşenmiş banyo modelleri ve fayanssız banyo modelleri gibi değişik örneklemeleri beğeni ve bilgilerinize sunmuş, farklı markaların banyo dekorasyon ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Bu sayfamızda ise çağımızın ve özellikle Avrupa’nın en tutulan banyo dekorasyon uygulamaları arasında yer alan modern banyo modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacak, farklı bir banyo dekorasyon tarzından bahsedeceğiz.

Pencereli Banyo Dekorasyon Fikirleri

Başlıkta açık banyo olayını gören ve mahrem duyguları ön planda olan bazı okurlarımızı bu konu biraz rahatsız etmiş olabilir. Ancak zaten bu tasarım, müstakil, ve banyosu sadece bahçelerine bakan yada sadece deniz veya doğayı gören okurlarımızın evleri için geliştirilen bir fikir. Paragraf aralarında uygulama örneklerinde de göreceğiniz üzere zaten bu tip bir banyo dekorasyon tarzını normal apartman dairenize uygulamanız mümkün değil… Tabii alt resimde gördüğünüz gibi şehre bakan bir banyo dekorasyonu yaptıracak kadar çılgın değilseniz 🙂

Banyo Dekorasyonu Yaratıcı Fikirler

İngiliz tasarım stüdyosu Danelon Meroni eliptik banyo armatürleri ile muhteşem manzaraları bir araya getirerek fütursuz (umursamaz, çekinmez) banyo tasarımları yapmış. Fütursuz çünkü banyoların manzaraları sadece ıssız doğa, ağaçlar, sahil ve kumlar ile sınırlı değil, gökdelenlere bakan şehri izleyen banyolarda var Danelon Meroni‘nin tasarımları arasında.

Modern Banyo Dekorasyon Önerileri

Acaba böyle bir banyo da duş alabilir miyim hiç düşünmedim ama bu duşun ardından dinlenme ve ferahlığın yerini tedirginlik alacaktır 🙂 Sözü fazla uzatmıyorum ve birbirinden şık banyo dekorasyon örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyorum…

Daniel Meroni küvet lavabo gibi banyo armatürlerin de eliptik normları tercih ediyor…

 

Eliptik normlar ile doğal görünümü, muhtemelen büyük bir bahçeye masmavi bir okyanusa, yada İskandinav dağlarına manzaralı bir banyo ile harmanlayan tasarımcı, gördüğümüz kadarı ile bu konuda son derece başarılı olmuş.

 

Tabi bu arada yazı başlığından iyice saptık. İş banyo armatürlerine döndü ama merak etmeyin, özellikle açık banyo dekorasyonlarından hoşlanan okurlarımız için tamamen bu tarzda örnekleri bir araya getirdiğimiz “Doğa Manzaralı Banyo Küvetleri” başlıklı bir makalemiz var ki mutlaka incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir