Lineadecor Mutfak Modelleri 2021 Luna

Hazır Mutfak Modelleri 2021

En güzel Mutfak Dolabı Modelleri ve fiyatları detaylı olarak binbirdekor.com sayfalarında sizler için araştırılmaya devam ediyor. Mutfak dolaplarını yenilemeyi düşünen okurlarımız için hazır mutfak markaları ve üreticilerinin piyasaya en son sürdükleri mercek altına alıyoruz. Bu bağlamda son olarak Modern mutfak modelleri başlığı altında Köşe mutfak dolapları ve Beyaz parlak mutfak dolapları Modelleri gibi detaylı bir kaç makale yayınlamıştık hatırlarsanız. Bu sayfamızın konuğu ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemizin en önemli hazır mutfak üreticisi olan Lineadecor 2021 mutfak modellerinden biri olan Luna.

Lineadecor Hazır Mutfak Modelleri 2021

Hazır mutfak konusunda son 20 yıla damgasını vuran Lineadecor’un birbirinden şahane tasarımlarına hasta olmayan yok muhtemelen. Dolayısı ile sıklıkla bu markanın yeni ürünlerini sayfalarımızda sizlerle paylaşıyoruz. Üstelik elimizden geldiğince hiç vakit kaybetmeden. İşte o ürünlerden biri de şimdi beğenilerinize sunacağımız Luna serisi…

Lineadecor Luna Mutfak

Bazı mutfak dolapları vardır, görünüm anlamında albenisi inanılmazdır. Fakat insanın içini ısıtmaz, gösterişi, ihtişamı ne kadar yüksek olsa da, göze ne kadar etkileyici gelse de bir sıcaklık, bir samimiyet hissedemezsiniz. Görsellik sizi çekmez, günün neredeyse 12 saati kullanacağınız bu mutfak dolabı ile aranızda bir telepati, değişik bir bağlantı olmasını arzularsınız. İşte Luna mutfak sizlere bunu vadediyor. Kısacası ilk bakışta ki aşkı sunuyor.

Hem Yeni Hem Güzel Mutfak Modelleri

Lineadecor mutfak tasarımcıları bu modelde modern ve minimal çizgileri adeta sihirli bir değnekle inanılmaz bir biçimde bir araya getirmiş arkadaşlar. Gerek kullanım rahatlığı sunan işlevsel tasarımı, gerekse göze hitabeden soft renkleri ile tam anlamı aradığınız samimi ve sıcak tasarıma sahip olan bu mutfak emin olun evinize çooooook yakışacak.

Modern Mutfak Dolabı Renkleri Lineadecor’da

Üstelik minimalizmin keskin sınırlarını yumuşak hatlara dönüştüren Luna serisi mutfak tasarımında sizlere paragraf aralarında gördüklerinizin haricinde çok çok farklı renk seçenekleri sunuluyor. Mesela Limon sarısı tasarımı var modelin. Bu renkten hoşlanmıyorsanız Lineadecor sizler için son dönemlerin trend mutfak dolabı renklerinden olan koyu gri yada parlak siyah gibi renkleri de Luna mutfak modeline uyguluyor.

Lineadecor Hazır Mutfak Fiyatları Luna

Aslında bu modelde seçebileceğiniz daha bir çok renk mevcut arkadaşlar. Kiremit, Alüminyum, Kestane yada Füme gibi. Bunun için sadece size en yakın Lineadecor mağazaları veya Lineadecor satış noktalarına uğramanız yeterli olacaktır. Lineadecor mutfak fiyatları hakkında evinizin ölçülerine göre bilgileri de bu mağazalardan alabilir, ayrıca ürünleri de bu mağazaların stantlarında detaylı olarak inceleyebilir hatta test edebilirsiniz. Eğer yakında bir mağaza yok ise Lineadecor resmi sayfasından da bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir