Lineadecor 2016 Hazır Mutfak Modelleri

Mutfak dekorasyon fikirleri ve yeni moda mutfak dolabı modellerine göz atmaya tüm hızımızla devam ederken bu sayfamızda 2016 hazır mutfak modellerine uzanıyor ve mutfak yenilemek üzere olan binbirdekor.com takipçileri için Lineadecor 2016 hazır mutfak modellerine göz atıyoruz.

Tüm modellerini sayfalarımızda incelediğimiz Lineadecor 2016 yılına 3 farklı mutfak modeli ile girmeye hazırlanırken, bu mutfaklar sırası ile Lineadecor Terra mutfak, Lineadecor Fila mutfak ve Lineadecor Neo mutfak olurken bu mutfakların tamamı modern tasarımlara sahipler.

Terra mutfak doğanın izlerini taşırken, kestane kapakların verdiği sıcaklık hissi, bakır kulpların doğal yansımalarıyla dikkat çekiyor. Minimal bir tasarıma sahip Fila mutfak ise daha çok yalın hatları ve kulpsuz parlak lake kapakları ile şıklığı mutfağınıza getiriyor. Neo mutfağa gelecek olursak, enerjik renkleri, farklı formları ve yenilikçi detaylarıyla adeta göz kamaştırıyor. Anlatmakla yetinemeyeceğimiz bu güzel mutfakların görsellerini foto galerimizde daha detaylı inceleyebilirsiniz…

LİNEADECOR 2016 HAZIR MUTFAK MODELLERİ FOTO GALERİ
(TERRA – FİLA – NEO)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir