2021 Hazır Mutfak Modelleri Lineadecor Mona

En güzel Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Mutfak dekorasyonlarını gözden geçiren ve bu bağlamda yeni mutfak dolapları ihtiyacı olduğunu düşünen okurlarımıza en kaliteli ve en güzel mutfakları bulmak adına hazır mutfak markaları ve modellerini incelemeye devam ediyoruz. Son olarak Kelebek Mutfak ve Praktiker hazır mutfak fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Mutfak modelleri incelemelerimiz elbette sadece bunlarla sınırlı değil, Alman mutfak markaları bile daha önce ki günlerde binbirdekor.com sayfalarında paylaşılmıştı. Hatta sizlere daha fazla fikir ve alternatif alternatifler sunmak adına daha spesifik konulara inmiş Altın sarısı mutfak modelleri ve Köşe mutfak dolapları hakkında güzel görsellerin yer aldığı bir kaç makale yayımlamıştık.

2021 Modern Mutfak Modelleri

Bu sayfamızda ise en yeni modern mutfaklara göz atmaya devam ediyoruz. Tabi modern mutfak denilince de aklımıza ilk olarak Lineadecor markası geliyor. Birbirinden güzel mutfaklara imza atan Linedecor’un en yeni modellerini mercek altına alıyoruz. Mesela bu sayfamızda Linedecor markasının ürün gamından sizler için Mona serisini seçiyor, yine görselleri ve özellikleri ile birlikte bu mutfağı mutfak dolaplarını yenilemek isteyen okurlarımıza alternatif sunmak adına paylaşıyoruz.

Lineadecor Mutfak Modelleri 2021

Yukarıda da bahsettiğimiz modern mutfak denilince aklımıza ilk olarak Lineadecor geliyor. Markanın özellikle son bir kaç yıldır tasarladığı mutfaklar modernin de ötesinde ütopik olarak adlandırılabilir. Markanın özellikle bir kaç yıl önce vitrinlerine çıkardığı Ritmo modeli adeta gelecekte nasıl mutfaklar kullanacağımız hakkında bizlere ipuçları sunuyor. Eğer bu seriyi görmediyseniz ve gelecekte gerçekten nasıl bir mutfak dolabı kullanacağınız merak ediyorsanız bu ürüne mutlaka göz atmanızı öneririz. ( “Ritmo Mutfak” Linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.)

Lineadecor Mona Mutfak

Yukarıda markanın modern hatta ütopik olarak nitelendirilen mutfaklarından bahsettik ancak Lineadecor’un öyle geniş bir ürün gamı var ki hemen her bütçeye ve zevke hitab eden bu ürün gamında kendinize göre bir şey bulamamanız mümkün değil. Mesela her ne kadar Linedecor markası ile modern kavramını bir arada tutsak da şimdi göz atacağımız Mona serisi tıpkı markanın daha önce incelediğimiz Hera serisi gibi geleneksel bir tasarıma sahip.

Linedecor Hazır Mutfak Geleneksel Tasarımlar

Evet genel olarak son yıllarda bir modernizm  rüzgarı esiyor mutfaklarda, buna bağlı olarak da modern tarzlarda ki mutfak dolapları pek bir moda. Ancak geleneksel tarza göre sanki biraz daha soğuk ve nötr bir görünüme sahip olan modern mutfakların yerine genel ev dekorasyonlarında olduğu gibi geleneksel tarzda mutfak dolapları kullanan bir sürü insan var ki o insanlarda paragraf aralarında görsellerini gördüğünüz Moda yada bu tarzda diğer tasarım mutfakları tercih ediyorlar.

Geleneksel Hazır Mutfak Modelleri

Bu tarzı sevenlerin Mona mutfağı tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri ise bu ürünün şık ve zarif görünümünün yanında son derece işlevsel ve kullanışlı da bir tasarıma sahip olması. Zira Mona serisi mutfaklarda mutfak alanı genişliğinize göre güzel bir Kiler tasarımı bile var. Üstelik bu seride çok acayip renk seçenekleri var. Mesela geleneksel tarzın en belirgin yada baskın tonu olan Beyaz başta olmak üzere, Krem, mavi, siyah, yeşil, fildişi ve hatta siyah renk gibi ana renkler ve bu renklerin farklı alt tonları alternatif olarak sunulmuş bu mutfak modelinde.

Lineadecor Hazır Mutfak Fiyatları Mona Serisi

Ürünü gördük ve doğal olarak fiyatları hakkında da bilgi almak istiyorsunuz ancak burada bizler devreden çıkıyoruz, zira fiyat verme işini Linedecor’un bizzat keşif ekibinin vermesi gerekiyor. Çünkü her mutfağın alanı farklı olduğundan ve zevkinize ilaveler veya çıkarmalar yapacağınızdan dolayı fiyat değişken olacaktır. Bu nedenle eğer bu mutfağı beğendiyseniz Lineadecor markası ile linki tıklayarak iletişime geçmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir