Led Işıklı Perde Modelleri Dekorasyonda Son Nokta

Led Işıklı Perdeler

Modern Perde Modelleri Işıklı Perde Tasarımları Led Işıklı Perde Fiyatları Trend Salon Perdeleri Yatak Odası İçin Perde Yeni Çıkan Perde Çeşitleri – Şu teknoloji ne acayip bir şey değil mi değerli binbirdekor.com takipçileri. Günbegün ilerliyor ve hayatımızın her alanına nüfuz ediyor. Öyle ki artık teknoloji sayesinde ev dekorasyon anlayışımız bile değişiyor, gelişiyor.

Yeni Nesil Perde Tasarımları

Her ne kadar dekorasyonda doğallıktan yanaysam da bazen öyle dekorasyon ürünleri ile karşılaşıyorum ki içimde karşı konulamaz bir kıpırtı meydana geliyor. Şimdi sizler için detaylı olarak inceleyeceğim led ışıklı perdelerde işte bu türden yani teknoloji ağırlıklı bir dekorasyon ürünü olarak karşıma çıktı.

LED Aydınlatmalar Her Yerde

Led teknoloji dekorasyon günlüğümüze dekoratif aydınlatmalar olarak girdiler, asma tavanlarımızı, TV ünitelerimizi süslediler. Işığın olduğu her yere sirayet ettiler. Hiç akla gelmeyecek yerlerde ışıl ışıl ledler çıktı karşımıza. Son olarak perdelerde boncuk boncuk kendini gösteren bu ışıltılar önümüzdeki yılların dekorasyon trendleri içerisinde mutlaka yer alacaklar gibi görünüyor.

LED IŞIKLI CANVAS TABLOLARI İNCELEYİN !..

Linens Led Işıklı Perde Modelleri

Perde denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Linens bu yeni nesil perde tasarımlarında öncü oldu. Kendine ait Taç markası altında birbirinden güzel led ışıklı perdeleri vitrine çıkararak potansiyel müşterilerinin beğenilerine sunarken, bizlerde bilindik stor perdelerin üzerine monte edilen ledler ile ışıltılı bir görünüm sunan bu perdelerin özelliklerini inceleyelim ne dersiniz ?..

Taç Floral Led Stor Perde

İlk olarak herkesin aklına takılacağını düşündüğümüz sorunun cevabı ile başlayalım dilerseniz. “Led varsa elektrikte vardır, dolayısı ile elektrik varsa elektrik şokuna maruz kalma riskimizde vardır” diye düşünmüşüzdür herhalde bir çoğumuz 🙂 Evet bu perdelerde elektrik var. Fakat 5V’luk bir DC elektrik herhalde bu güne kadar hiç bir insanı öldürmemiştir 🙂 Kısacası led için yeterli olan bu çok küçük voltaj, bizler için herhangi bir risk teşkil etmiyor. Üstelik bu perdelere her ihtimale karşı bir de kısa devre koruma devresi entegre edilmiş ki her hangi bir kısa devre durumunda elektriği direk olarak kesiyor.

Kendi Kendini Temizleyen Perde

Gündüzleri normal bir stor perde gibi duran bu perdeler sadece led ışıklı oldukları için teknoloji harikası değiller. Aynı zamanda kendini temizleme özelliğine de sahipler.  Inovalı kumaşları sayesinde gün ışığı veya akşamları evde kullanılan yapay aydınlatmayı kullanarak kendi kendilerini temizliyorlar.

Tabi bu temizliğe inanmayan, çok titiz okurlarımızda mutlaka olacaktır. Onlarda gerektiğinde nemli bir bez ile hafifçe silerek egolarını tatmin edebilirler 🙂 Fakat özellikle çoook titiz bu okurlarımız için vurgulamak istiyorum ki maalesef led ışıklı teknoloji harikası bu perdeler yıkanamıyor, ütülenemiyor 🙁 Dolayısı ile kırıştırmamaya da dikkat etmek gerekiyor.

Hem Yatak Odaları Hem Çocuk Odaları İçin İdeal

Led ışıklı perde modellerinin en güzel özelliklerinden biri de hemen her oda da kullanabiliyor olmanız. Fakat salon ve oturma odalarında pek hoş duracağını sanmıyoruz. Sanki bu perdeler yatak odalarına veya genç odalarına daha çok yakışır gibi geliyor bizlere 🙂 Üstelik bu kişiye özel odalar için son derece şık ve ilginç tasarımları da var bu perdelerin.

Led Işıklı Perde Fiyatları

Gelgelelim led ışıklı perdelerin ebat ve fiyat bilgilerine… Efendim standart stor perde ebatları ile aynı ölçülerde satışa sunulan bu perdeler de ölçüler şu şekilde; 120X200 cm, 140X200 cm, 160X200 cm, 180X200 cm olarak belirlenmiş. 120X200 cm ölçüsünde ki led ışıklı perdelerin fiyatı 1.130,00 TL. olarak görünüyor. 140X200 cm led ışıklı perde için ödemeniz gereken para ise 1.270,00 TL.

Daha geniş mesela 160X200 cm ölçülerinde ki bir led ışıklı perdenin fiyatı 1.450,00 TL. Taç Floral Led Stor Perde modelinin en geniş ölçüsü ise 180X200 cm ve bu ebattaki bir led perde için cebinizden çıkacak para ise 1.590,00 TL olarak görünüyor.

Linens Led Işıklı Perdeleri İnceleyin !..

Yukarıda yeni bir dekorasyon ve tekstil ürünü olan Led ışıklı perde tasarımlarını Linens markası altında incelemeye, görsellerini de beğenilerinize sunmaya çalıştık. Fakat bu ürünleri mutlaka yerinde, onlara dokunarak incelemenizi öneririm arkadaşlar. Bu adresi tıklayarak size en yakın Linens Perde mağazalarına ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir