Led Işıklı Kanvas Saatleri Görmelisiniz !..

Tablo Duvar Saati Modelleri

Ev yada ofisleriniz için dekoratif duvar saati modelleri aramaya devam ediyoruz. Bu bağlamda dekorasyon tarzınıza göre hem modern, hem de lüks duvar saatleri birbirinden farklı tasarımları ile binbirdekor.com sayfalarında sizler için inceleniyor. Mesela modern duvar saatleri arasında son olarak halatlı duvar saati modellerini incelemiştik. Tabii duvar saat modelleri araştırmalarımız sadece bunlarla sınırlı değil, zira geçtiğimiz günlerde kanvas tablo saat – 5 parçalı yada kişiye özel kanvas tablo saat gibi değişik konulara da girmiştik. Ayrıca dekorazon saatli tablo modelleri ve tablo saatler gittigidiyor modelleri gibi e-ticaret sitelerinin ürünleri de konuk olmuştu binbirdekor.com sayfalarına…

Ledli Tablo Saatler Çok Farklı

Yine daha önceki sayfalarımızda hatırlarsanız, ışıklı tablo istanbul yada led ışıklı şömine tablo modellerinin en güzellerinin bir araya getirildiği led ışıklı tablo modellerinden ve aşağıda bahsedeceğimiz ürünlerden farklı örnekler sunmuştuk siz değerli okurlarımıza ve oldukça olumlu geri dönüşler almıştık.

Genel olarak tüm okurlarımız tarafından beğeni toplamıştı bu tablolar. (O makalelerimize de mutlaka göz atmanızı öneririz, zira son derece değişik tasarımlar var. Bunun için sadece linklere tıklamanız yeterli olacaktır. )

Parçalı Kanvas Tablolar ve Duvar Saatleri Birleşiyor

İşte şimdi o çok beğenilen tablolara bir de saat eklendiğini düşünün arkadaşlar. Günümüzde sadece zamanı göstermenin yanında ev dekorasyonuna katkı yapma misyonu da üstlenen duvar saatleri ile bu tabloların bir araya getirildiğini hayal edin. Yada nasıl bir şey olurdu diye kendinizi hiç yormayın ve makalemizi okumaya devam edin.

Neon Işıklı Tablo ve Saatler

Yıllardır kanvas yada canvas 🙂 tablolar hakkında yazılar yazıyor, örnekler veriyor, fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. İtiraf etmeliyiz ki bu makaleler arasında tarafınızdan en çok ilgi görenleri led ışıklı kanvas tablolar ve saatli kanvas tablolar olmuştur. Eksik olmayın bu makaleleri yıllar önce yayınlamış olsak da halen bu konuda mailbox’umuza mailler gelmekte 🙂

Led Işıklı Parçalı Kanvas Tablo Duvar Saatleri

Şimdi sizlere, daha doğrusu bu tarz tablolardan hoşlanıp da mailimize sürekli mesaj gönderen takipçilerimize süper bir sürprizimiz var !… Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok beğenilen ledli kanvas tablolar ile saatli kanvas tabloları bir araya getirmişler. Burada bir çoğunuzun Vizontele repliği olan “Şerefsizim benim aklıma gelmişti” cümlesini kurduğunuzu tahmin edebiliyoruz…

Evet bir çoğunuzun aklından geçmiştir mutlaka bu fikir, ancak burada bir ayrıntı daha var, tasarımcılar bu muhteşem ikiliye birde parçalı kanvas tabloları eklemişler.

Bayıldık resmen ve sizlerle de hemen paylaşmak istedik. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu ürünlerin birbirinden güzel örneklerine göz atabilirsiniz.

Led Işıklı Kanvas Tablo Saat Modelleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir