Lazzoni’den İtalyan Tarzı Köşe Takımı

Lazzoni Köşe Takımı Modelleri Fiyatları

2019 köşe koltuk takımları kitaplıklı köşe takımı modelleri en iyi köşe takımları deri köşe takımı lazzoni fiyat listesi 2018 lazzoni koltuk takımı modelleri ve fiyatları– İtalyan tarzı mobilyanın ülkemizdeki en büyük temsilcilerinden olan Lazzoni 2018 yılına yepyeni koleksiyonlar ile girerken 2019 yılının hazırlıklarına şimdilerde başladı bile…

2019 L Koltuk Takımları Lazzoni

Bu bağlamda yatak odasından salon takımlarına, yemek odasından oturma gruplarına kadar tüm ürünlerine yeni seriler ekleyen Lazzoni, köşe takımlarında da İtalyan rüzgarını estirmeye devam etti.

 

lazzoni köşe takımı bikom_2

Lazzoni kitaplığı ile dikkat çeken Bikom köşe takımını müşterilerinin beğenisine sunarken binbirdekor.com olarak bu sayfamızda bizlerde İtalyan stili dekorasyondan hoşlanan takipçilerimiz adına bu zarif köşe takımına göz atıyoruz.

 

lazzoni köşe takımı bikom_4

İtalyan tarzı Bikom köşe takımının sırt kısmının arkasında silindir şeklinde destek yastıkları bulunuyor. 6080 TL fiyatla satışa sunulan Bikom köşe takımı sade ve modern bir görünümü ile dikkat çekerken, konfor ve estetiğide bir arada sunuyor.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Mondi 2017 Köşe Takımları ile Göz Kamaştırıyor !..

 

lazzoni köşe takımı bikom_3

Opsiyonel olarak arka sırt kısmına kütüphane bölümü eklenebilen köşe koltuğunun döşemesinde farklı kumaş seçenekleri de bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evim Şahane oturma odası dekorasyonları (Önce-Sonra)

Evim Şahane dekorasyon örnekleri önce sonra dekorasyon resimleri Evim Şahaneye nasıl katılırım başvuru formu... Dekorasyon...

Kapat