Lazzoni Yatak Modelleri 2021 Şahane

Lazzoni Yataklar

Yatak Odası Takımı değil de sadece yataklarını yada karyolalarını değiştirmek isteyenler için, eski yatak ve karyolalarını modern veya son zamanların gözde tasarımlarından olan Çift Kişilik Baza Yatak Başlık takımı ile yenilemek isteyen okurlarımız için farklı ürünlere göz atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Lüks Mobilya Markaları arasında yer alan ve daha önce Lazzoni Fiyat Listesi dahilinde görselleri ile birlikte detaylı olarak, Lazzoni Yemek Odası ve Lazzoni koltuk Fiyatları gibi başlıklar altında incelediğimiz Lazzoni markasının bu defa yataklarını bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz. Eğer herhangi bir şekilde henüz bir yatak almadı iseniz ve araştırma aşamasın daysanız bu ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Lazzoni Mobilya Fiyatları Nasıl ?.

Konuya girmeden bu markayı ilk defa duyan okurlarımız için kısa bir bilgilendirme yapmakta fayda var arkadaşlar. Neredeyse bir asırlık tecrübesi ve İtalyan tarzı tasarım çizgisiyle mobilya dünyasının parlayan yıldızı olan marka kullanışlı yataklarıyla da müşterilerini memnun ediyor. Tabi böyle lüks bir markanın, daha doğrusu kalite ve bu nitelikle doğru orantılı olan şıklık bilindik markalara göre biraz daha pahalı olacaktır. Öyle ki diğer markaların normal fiyata sahip ürünleri ile Lazzoni Mobilya indirimli ürünleri arasında bile belirli bir fark vardır. Ancak buna rağmen yine de Lazzoni’den fiyat teklifi almanızda fayda var.

Modern Yatak Modelleri ile Lazzoni

Bu kısa bilgilerin ardından gelelim markanın yataklarına… Yatak ve yatak odası konusunda oldukça titiz davrananlar ve bir yatak seçmekte olması gerektiği gibi ince eleyip sık dokuyanlar, şu sıralar bir yatak almayı düşünüyorsanız ve bir kaç haftadır gezmediğiniz firma, bakmadığınız mağaza kalmadı, şimdi de umutsuzca acaba zevkime uygun bir şeyler var mı diye İnternet’te geziniyor sanız bu sayfada zevkinize uygun mutlaka bir şeyler bulacağınız tahmin ediyoruz. Dolayısı ile gelin şimdi sözü fazla uzatmadan markanın birbirinden güzel yataklarını incelemeye başlayalım, ne dersiniz ?..

Hem Konforlu Hem Şık Yataklar

Mesela üst tarafta gördüğünüz kapitone yatak başlığına sahip tasarımı ele alalım. Geniş yatak başlığı modern görünüşüyle yatak odanıza sadece dekoratif bir etki katmakla kalmıyor, cömert bir şekilde inşa edilmiş dengeli bir tasarımı ile de derin bir rahatlık sunuyor.

 

Modern Karyola Tasarımları Lazzoni de

Yine modern görünümü ve konforlu tasarımı ile markanın amiral gemilerinden biri olan ve üst tarafta resmini gördüğünüz Trevo serisi de son zamanların tercih edilen modern çizgilerine sahip. Üstelik damaklarda farklı bir İtalyan lezzeti bırakıyor.

Tabi firma İtalyan çizgisinde olunca, kavisli hatlar ve düzenli aralıklarla vurgulanmış şık kapitone detaylar ile lüks detaylar görmemek mümkün değil.

Üstelik bu lüks beyaz gibi zarif ve elegant bir renk ile harmanlanınca, üstüne bir de bu şık görünüme eşlik eden kapitone detaylar var ise ortaya çıkan şeyi tarif etmeye kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Şık görünüm deyince bir de markanın bu abartılı ancak bir o kadar da etkileyici tasarımlarını bazı modellerde sportif detaylarla sadeleştirdiğini görüyoruz.

Tabi bunun için ceviz yada siyah gibi farklı tonlar ile geometrik şekillerin birleşiminden oluşan yatak başlığı ve çeşitli kumaş alternatifleri de büyüleyici bir şekilde kullanılıyor.

Ancak Lazzoni’nin olayı sadece görüntü değil elbette, zira marka işlevselliği de görsel şıklığın önüne geçmeden mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışıyor. 

Bu bağlamda hemen tüm yatak serilerinde bazalı ya da bazasız seçenekler bulunuyor. Tabi işlevsellik sadece baza ile bitmiyor. Bir kaç modelde Lazzoni’ye özel üretilen mekanizma sayesinde hareketli baş- boyun desteği de bulunuyor.

Lazzoni yatak modelleri ve fiyatları hakkında daha geniş bilgi almak ve ürünleri daha detaylı incelemek adına Lazzoni Yatak Modelleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir