Küçük Yatak Odaları İçin Depolama Çözümleri

Dar Dikdörtgen Yatak Odası Dekorasyonu

Küçük ölçülü yatak odası veya dar yatak odaları başa beladır. Gerek maddi sorunlardan, gerekse değişik tercihlerden dolayı mecbur kalınan bu küçücük yatak odalarında istediğiniz hiç bir dekorasyonu hayalini kurduğunuz veya istediğiniz gibi gerçekleştiremezsiniz. Böyle bir yatak odasına sahipseniz son derece akılcı davranmalı, kendinizi bile kandırabilecek zekice dekorasyon uygulamaları ve hileleri yapmalı, bu tip alanlar için özel küçük yatak odası mobilyaları ve dar yatak odası gardırop modelleri kullanmalısınız. Anlayacağınız bu tür odaların işlevsellikten yoksunluğu bir tarafa dekore etmesi de kolay değildir. Fakat eğer doğru adımlar atarak küçük yatak odanızı dekore ve dizayn ederseniz de son derece geniş bir yatak odasının konforunu elde etmeniz içten bile değil. Tabi bunun için yatak odalarınızın aksine geniş bir araştırma yapmanızda fayda var.

Küçük Yatak Odası Dizaynı

Dolayısı ile bu sayfamızda yapacağınız bu geniş araştırmaya katkıda bulunmak adına küçük yatak odası nasıl dekore edilir? Sorusuna yanıt arıyor, 12 metrekare yatak odası dekorasyonu yada 15 metrekare yatak odası dekorasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve hatta 10 m2 yatak odası nasıl döşenir gibi sorularınızı cevaplamaya çalışıyoruz.

Eğer Küçük yatak oda dekorasyonu püf noktaları arıyorsanız ve bu alanı geniş gösterecek dekorasyon hileleri ile farklı depolama çözümleri arıyorsanız bu makalemizi mutlaka incelemenizi öneririz. Zira burada görselleri ile birlikte inanılmaz yaratıcı dizayn ve dekorasyon fikirleri bulacaksınız.

Dikdörtgen Yatak Odası Dizaynı

Yatak odası dekorasyonunun en önemli argümanı mobilyalar olduğu içinde bu zekice uygulamaları yatak odası mobilyalarının üzerinde tatbik etmeli, yaratıcı depolama çözümleri ile meydana gelen mobilya tasarımlarını seçmeli veya yaptırmalısınız… Örneğin yatak odanıza uymayacak devasa mobilyalar yerine daha az yer kaplayan kibar yatak odası takımları tercih edebilirsiniz…

Küçük Ölçülü Yatak Odası

Yaptırmalısınız diyoruz, zira bu tür mobilyaları piyasada kolay kolay bulamazsınız. Fındık kadar yatak odanız için yaratıcı mobilya tasarımlarını kendiniz planlamalı ve mahir bir marangoza veya firmaya yaptırmalısınız. Bakın tekrar vurguluyoruz mahir, yani işinde usta bir marangoza. Aksi taktirde güzel bir şeyler beklerken hayal kırıklığına uğramamanız içten bile değil.

Küçük Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Bu konuda dar veya küçük yatak odalarınız için serin ve ferah depolama çözümleri sunan bir foto galeri hazırladık. Burada karyolanızın başını bile akılcı kullanan, yatağınızın altında bile inanılmaz depolama alanları sunan tasarımlara rastlayacak, yatak odanız için zekice depolama tasarımları bulacaksınız.

Küçük Yatak Odası Depolama Fikirleri

Ayrıca foto galerimizin ardından Facebook adresimize de yatak odanızı şaşırtıcı şekilde genişletecek bir video ekledik. Gardıroba olan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak bu video adeta ballı kaymak olacak 🙂 Facebook sayfamızdaki bu inanılmaz videoyu foto galerimizin hemen altındaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz…

DAR YATAK ODALARI İÇİN SÜPER DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

 

İNANILMAZ FONKSİYONEL YATAK TASARIMINI İZLEYİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir