Küçük Mutfaklar İçin İlham Veren Dekorasyon Örnekleri

Küçük Mutfak Modelleri için Pratik Çözümler

Özellikle küçük evlerde yaşayan okurlarımızın muzdarip olduğu konuların başında mutfaklarının aşırı derece de küçük yada dar olması gibi bir sorunla karşı karşıyayız. Bu hususta başta, “küçük mutfak nasıl kullanışlı hale getirilir?” yada “dar mutfak masa çözümleri” veya “dar uzun mutfaklar için masa” gibi sorular olmak üzere daha bir çok farklı tarzda sorular ve yardım yorumları almaktayız.

Tabii elimizden geldiğince bu konuda okurlarımızda yardımcı olmak adına bir çok araştırma yapıyor ve küçük mutfak dekorasyon fikirleri hakkında makaleler yayımlıyoruz.

Dar Mutfaklar İçin Mutfak Dolabı

Örneğin son olarak küçük mutfak dolabı modelleri ve fiyatları ile ilgili oldukça detaylı bir inceleme yazısını Küçük Mutfaklar İçin Uygun Fiyatlı Mutfak Dolapları başlıklı makalemizde sizlerle paylaşmıştık. Bu makale içerisinde 3 metrekare mutfak modelleri başta olmak üzere dar uzun mutfak dolap modelleri ve karşılıklı mutfak dolapları modelleri gibi değişik tasarımları üstelik fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. (Bu makalemizi incelemek için linke tıklamanız yeterli olacaktır)

Küçük Mutfaklar İçin Yaratıcı Çözümler

Dar evlerden, küçük mekanlardan hoşlanmayanların konumuzun başlığı bile canını sıkmıştır sanırım. Hakikaten bu tip mekanlarda yaşamak, özellikle biz Türk halkı için oldukça zordur, zira bizler 150 metrekare gibi geniş evlerde bile daralan bir milletiz vesselam.

Küçük Mutfak Nasıl Daha Geniş ?

Ancak son zamanlarda bir stüdyo daire furyasıdır aldı başını gidiyor. 1+1 veya 1+0 evler pek bir revaçta. Hele de zekice dizayn edilip, fonksiyonel mobilya ve dekorasyon uygulamaları yapılmış ise tadından yenmez oluyor bu tarz daireler. Sadece bu tip daireler için değil eski ama dar evlerde de böyle dekorasyon uygulamaları yapabilir, evinizi olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz…

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri ve Örnekleri

Mutfakları ele alalım örneğin, bir kaç işlevi yerine getirebilen küçük mutfak dolapları, dar mutfakları hem daha şık ve geniş, hem de yemek yapmaktan, konuklarınızı ağırlamaktan zevk alabileceğiniz bir hale getirebilir. Bu konu hakkında, yani dar mutfaklar ile ilgili daha önce bir çok dekorasyon örneği verdik, vermeye de devam ediyoruz.

Harika Küçük Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Aşağıda sizler için yaratıcı dekorasyon örneklerinden bir araya getirdiğimiz foto galerimizde dar mutfaklarınız için ilham veren tasarımları, dekorasyonları inceleyebilir, mutfaklarınızı daha ferah gösterecek ilhamlar alabilirsiniz…

KÜÇÜK MUTFAK DEKORASYON ve DİZAYN ÖRNEKLERİ FOTO GALERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir