Kötü Kokuları Yok Eden İç Mekan Sıvası (Seraoxicoat)

İç dekorasyon fikirleri önerileri iç cephe sıva malzemeleri markaları…

Efendim özellikle açık mutfaklara sahip modern evlerde, gerek çalışan hanımların, gerekse ev hanımlarının en büyük sıkıntılarındandır yemek kokularının eve sinmesi ve eve gelen misafirlerin bu kokular eşliğinde karşılanması 🙂  Ancak Seranit yeni geliştirdiği özel iç mekan sıvası bu sıkıntılara son veriyor.

 

Seraoxicoat  iç mekan sıvası içerdiği özel elementlerle Dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek mekanları ele geçiren yemek, sigara, tuvalet, boya, ilaç kokusu gibi kötü kokuları yok ediyor. Ayrıca küf, rutubet ve bakteri oluşumuna da engel oluyor. Üstelik tüm bunları, maliyetleri yükseltmeden yapıyor.

 

Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşan özel formüllü bir ekolojik sıva olan SeraOxicoat, yapısındaki sıva minerallerinin iyon değiştirme ve absorbsiyon özellikleri sayesinde çok çeşitli faydalar sağlıyor. Absorbsiyon ile kötü kokuların ve fazla rutubetin emilmesiyle ortamdaki yaşam kalitesinide yükseltiyor. Bu özellik ekolojik sıvaya ekstra avantajlar getiriyor. Seraoxicoat doğru şekilde ve uygun kalınlıkta uygulandığında, yüzyıllarca bozulmadan kalabiliyor.

 

seraoxicoat iç mekan sıvası_2

 

İşte SeraOxicoat’u benzersiz yapan özellikler
Kötü kokuları yok eder. Küf ve bakteri oluşumunu engeller.
Hava kalitesini artırır. Ortamın nem seviyesini dengeler. Ses ve ısı yalıtımına katkı sağlar.

Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşur. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar.
Yanmaz. Ekonomiktir. İşleme ve onarım kolaylığı sunar.
Kolay şekil alır, montaj yapılır. Her türlü yapıya kolayca uygulanır. Hafiftir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir