Köşe Takımı Renginde Yeni Trend Turkuaz

Bildiğiniz gibi son yıllarda köşe takımları pek bir revaçta. daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi mobilya ve dekorasyon trendlerinde esen modernizm rüzgarı insanları köşe takımlarına yönlendiriyor. Talebin artması da mobilya üreticilerini bolca köşe takımı tasarlamaya itiyor.

Son dönemde köşe takımları ile birlikte birde turkuaz rengi çok tutuluyor. Bu yıl halılarda, perdelerde ve oturma gruplarında turkuaz etkilerini sıklıkla görüyoruz. Mobilya üreticileri de bu doğrultuda ürün gamlarına turkuaz rengi köşe takımları ekliyorlar.

Turkuaz Köşe Takımı Örnekleri İstikbal Fyona Köşe Takımı

Bu duruma Mondi’nin Rivoli, İpek Mobilya’nın Volga, Bellona’nın Aden ve Step, Kilim Mobilya’nın Edremitİstikbal’in Monna ve Dream gibi daha bir çok köşe takımını örnek olarak gösterebiliriz.

Bu sayfamızda olduğunuza göre sizlerde bir köşe takımı almak niyetindesiniz ve %99 ihtimalle köşe takımı renk seçiminizi turkuazdan yana kullanacaksınız. Dolayısı ile şu sıralar internetten bu tip köşe takımlarını araştırıyorsunuz. Tahminimiz doğru ise size bir sürprizimiz var. Bizler sizin yerinize bu araştırmayı yaptık ve foto galerimizde turkuaz renkli köşe takımları, markaları ve modellerini bir araya getirdik. Buradaki görsellere göz atarak hayalinizdeki turkuaz köşe takımını bulabilirsiniz…

İstikbal Dream Köşe Takımı 2016 En Güzel Köşe Takımı Renkleri

TURKUAZ RENKLİ KÖŞE TAKIMI MODELLERİ  ve MARKALARI FOTO GALERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir