Kombine Duş Sistemleri ile Modern Banyolar

Kombine duş sistemi ismini belki de bir çoğunuz ilk defa sayfalarımızda duyuyorsunuz, zira yine sizler için en yeni dekorasyon uygulamalarını binbirdekor.com ayağınıza getiriyor. Şimdi sizlere tanıtacağımız kombine duş sistemleri sayesinde artık duşakabininiz için bir raf aramak zorunda kalmayacaksınız.

Efendim banyolarda, daha doğrusu duş kısmındaki raflar çok önemlidir, hatta burada ki raf uygulamalarını elzem olarak nitelendirebiliriz. Çünkü genel anlamda duşta kullandığımız hemen her şey bu raflar üzerinde yerini alır. Şampuanlar, vücut kremleri, lifler vesaire.

Ancak buraya aldığımız her rafın ömrü, devamlı su ve nem altında olan bu alanın yapısı dolayısı ile kısa olur. Metal raflar kısa sürede korozyona uğrar, ahşap raflar kararma ve şişme yapar. Dolayısı ise belirli aralıklarla yeni raflar alıp, duşakabinimize monte etmek zorunda kalırız. Bir de yeni aldığımız rafın delikleri eski raflar için delinen yerler ise uyuşmazsa seyreyleyin tantanayı. Hooop yeni bir delik daha 🙂 Bu durum yüzünden, banyo duvarlarında banyo süzgecinden daha çok deliği olan banyolar gördük 🙂

Sadede gelecek olursak, kombine duş sistemleri ile tüm bu sorunlarınız son buluyor, 3 mm akrilik levha üzerine kalıpla uygulanan bu ürünün korosyona uğraması, paslanması, kararması veya şişmesi mümkün değil. Üstelik üzerinde banyo yaparken ihtiyacınız olacak bir çok şey mevcut. Duş paneli üzerinde tepe duşu, aynası, armatürü, şampuan ve sıvı sabunluğu, lif askısı gibi.

Eğer banyolarınıza bir sürpriz yapmak geçiyorsa aklınızdan bu şık ürünleri banyonuza hediye etmenizi öneririz. Konu hakkında fikir edinmeniz adına bir foto galeri hazırladık. Buradaki foto galerimize göz atarak kombine duş sistemleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz…

KOMBİNE DUŞ SİSTEMLERİ İLE ŞIK ve KULLANIŞLI BANYOLAR

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir