Koçtaş’ta Çelik Kapılar Çok Ucuz

En İyi Çelik Kapı

Ev dekorasyonunuza olduğu kadar, sevdikleriniz ve evlerinizin güvenliğine de katkıda bulunmaya çalışıyor, bu bağlamda ev dış kapı modelleri araştırmaya devam ediyoruz efendim. Daha önce çeşitli çelik kapı markaları ve üreticilerinin ürünlerine göz atmış, Sur Çelik Kapı fiyatları ve Tekzen Çelik Kapı fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Elbette incelemelerimiz bunlarla sınırlı değil. Hem kaliteli çelik kapılar, hem de En Ucuz Çelik Kapı Fiyatları bulak adına araştırma yapmaya devam ediyoruz. Mesela bu sayfamızda Koçtaş mağazalarına uğruyor, hem son zamanlarda ortaya atılan “Çelik Kapı 350 TL” gibi bir efsanenin gerçekte var oluğu olmadığını araştırıyor, hem de Koçtaş çelik kapı modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Koçtaş Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları

Ülkemizin en büyük yapı marketi olan Koçtaş zengin ürün çeşidi ve buna bağlı olarak geniş fiyat yelpazesi ile hemen her zevke bütçeye ve hitab ediyor. Dış ve iç kapı modellerinde de durum böyle, zira bünyesinde bir çok markanın ürünü bulunduran Koçtaş’ta Çelik kapı fiyatları 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiyor. Dilerseniz gelin şimdi Koçtaş’ın bu fiyat aralığında ki çelik kapılarına göz atmaya başlayalım.

En Ucuz Çelik Kapı Fiyatları

Evet gerçekten görsel olarak çok şık kapılar var ve fiyat olarak da çok uygunlar. Mesela şu yukarıda gördüğünüz Doorest markası altında satılan kapıların fiyatı 1.000 TL. Yüksekliği 200 cm, genişliği 90 cm ve derinliği 18-25 cm olan bu kapılar 10 mm MDF Üzeri 1,2 mm DKP Sacdan imal edilmişler.

Koçtaş Dış Kapı Modelleri

Tabi bu devasa yapı marketin ürünleri sadece bunlarla sınırlı değil. Örneğin Lexa marka çelik kapıları da var. Üst resimde gördüğünüz bu marka kapıların fiyatları ise Sırası 1.099,00 TL, 1.119,00 TL ve 1.299,00 TL olarak belirlenmiş. Bu kapıların Ebatları ise yükseklik 200 cm, genişlik ise 106 cm.

Koçtaş’ta Güzel Kapılar Var

Koçtaş’ın üst düzey çelik kapıları ise Kale gibi bir markaya ait. Üstte resmini gördüğünüz bu kapılar da merkezi kilit sistemi ve hizmetçi kilidi ile 16 noktadan kilitlenme özellikleri mevcut. Fiyatları ise seçeceğiniz modele göre 4.099,90 TL ile 7.649,90 TL aralığında değişiyor.

Koçtaş Çelik Kapı Kampanyaları

Gördüğünüz üzere Koçtaş’ta öyle söylenildiği gibi 350 Liraya falan Çelik kapı yok 🙂 En azından biz rastlamadık, zaten bulursanız size de almamanızı tavsiye ediyoruz, tabi eğer görsellikten geçin biraz emniyet istiyorsanız. Ancak yine de Koçtaş’ın piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar ile çelik kapı sattığını söyleyebiliriz. Hele birde kredi kartına uzun süreli vadesiz taksit yaptıklarını da düşünürsek burada ki fiyatlar son derece makul ve mantıklı görünüyor. Tabi bu fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterecektir. Dolayısı ile hem bu kapıların güncel gfiyatlarını incelemek, hem de Koçtaş’ın diğer çelik kapı modellerini daha detaylı incelemek için Koçtaş Çelik Kapı reyonunu bu link üzerinden ziyaret etmenizi öneririz.

“Koçtaş’ta Çelik Kapılar Çok Ucuz” Konusunda 5 Yorum Var

 1. Sayin Ilgili
  2.10 yükseklik ve 1.00 metre genislikte standart celik kapilara cok miktarda vede devamli ihtiyacimiz olacaktir,yapilabilecekse kulllanilan materialleri ve ihrac fiatlarinizi bildirmenizi rica ediyorum.saygilarimla
  Atilla Tözun
  matkatoimisto ET-Tours.ltd
  lentoasemantie 1 ter.2
  01530 Vantaa-FINLAND
  +358405227314
  +358104208484 fax.

 2. Koçtaş tan; çelik kapı, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve set üstü ocak almak istiyorum. Yalnız bu eşyaları Çandarlı daki yazlığım için alacağım. Bana; bu ürünleri alacağım mağazanız, nakliye, montaj hususunda nasıl yardımcı olabilirsiniz. Benim ikamet ettiğim yer ANKARA/ÇAYYOLU ……….. Teşekkürler..

  1. Merhaba Bunun için size en yakın Koçtaş mağazası ile görüşün.Bildiğim kadarı ile 30 KM. mesafaye kadar her hangi bir nakliye ücreti almıyorlar. Yakınınızda bir Koçtaş yok ise internet sitelerinden satın almaktan başka çareniz kalmıyor…

  1. Normalde yok. Ancak anlaşmalı oldukları ustalar var. Ekstra ücret ödeyerek bu ustalara montaj yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir