Koçtaş İç Cephe Duvar Boyaları Fiyatları ve Markaları

Koçtaş Boya Fiyatları 2020

Koçtaş duvar boya fiyatları markaları ve iç cephe duvar boyalarını ev dekorasyonunda köklü bir değişiklik yapmak isteyen okurlarımız için detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile rulo ve fırçayı elinize almadan hemen önce, sonradan pişman olmamanız adına burada ki makalemizi mutlaka okumanızı ve Koçtaş’ın hemen her bütçeye uygun fiyatlı duvar boyalarına göz atmanızı, tavsiye ederiz…

En Ucuz İç Cephe Boya Fiyatları Koçtaş’ta

Bu gün salonlarını, oturma odalarının, yatak odalarının ve evlerinin diğer bölümlerinin duvar renklerini değiştirmek isteyen veya artık iyice eskiyen duvar renklerini yenileyerek daha canlı bir hale getirmek isteyen takipçilerimiz için ülkemizin lider yapı marketlerinden Koçtaş ‘a gidiyoruz ve boya reyonunu geziyoruz.

Koçtaş En İyi İç Cephe Boyası

Bakalım bu reyonda hangi marka boyalar var, bu duvar boyalarının fiyatları nedir, hangi tip duvarlara uygulanırlar ve özellikleri nelerdir, detaylı olarak inceleyeceğiz ve eviniz için en ideal boyayı bulmaya çalışacağız…

En Çok Kullanılan İç Cephe Boya Renkleri

Koçtaş boya reyonunda Dyo, Marshall, Polisan ve Fabel gibi dört farklı boya markasının, 2,5 litre, 12,5 litre ve 15 litre olmak üzere çeşitli iç cephe duvar boyaları mevcut. Dolayısı ile geniş bir de fiyat aralığı olduğundan, Koçtaş’ta hemen her bütçeye hitabeden iç cephe duvar boyalarının olduğunu söyleyebiliriz.

Koçtaş DYO Boya Fiyatları

Örneğin ülkemizin lider boya markalarından Dyo’nun Dyoplast Silikonlu Mat Beyaz İç Cephe Boyası Koçtaş reyonlarında şu sıralar 159, 90 TL (15 LT.) fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Silikonlu olduğun için silinebilir duvar boyaları arasında yer alan bu boya mat görünümü ile hem dekoratif hem de kokusuz. Üstelik  insan ve çevre sağlığına dost. Dolayısı ile ev dekorasyonu için, şık görünüm, uygun fiyat ve kullanışlılık açısından ideal bir tercih olacaktır.

Koçtaş Marshall Boya Fiyatları

Marshall Boya ise Koçtaş boya reyonlarına bir kaç çeşit ürün ile katkıda bulunuyor. Bu boya seçeneklerinden biri ise üst tarafta resmini gördüğünüz Marshall Fashion Yarımat su bazlı iç cephe boyası. Ürünün 15 litre fiyatı ise 229, 90 TL olarak görünüyor. Su bazlı boyalar halk arasında plastik boya olarak adlandırıldığından eğer evinizi plastik boya ile boyamayı düşünüyorsanız ve tercihinizi kaliteli duvar boyalarından yana kullanmak niyetinde iseniz bu boya sizin için tam isabet olacaktır.

Koçtaş Polisan Boya Fiyatları

Yine ülkemizin en önemli boya markalarından Polisan ise Koçtaş boya reyonunda farklı türde ve hacimde boyaları ile yer alıyor. Bunlardan biri de mantar ve küf önleyici duvar boyaları arasında yer alan, yine silinebilir özellikli, su bazlı ve kokusuz Polisan Elegans Anti Aging Yarı Mat iç cephe duvar boyası. Bu ürünün şu an itibarı ile 15 litre fiyatı ise 239, 90 TL.

Tabi Koçtaş boya reyonunda ki ürünler bunlarla sınırlı değil, bu reyonda daha bir çok ürün var. Bizler evlerinin tamamını boyayacak olan takipçilerimiz için diğer Koçtaş duvar boyaları ve fiyatlarını hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz için bir araya getirdik.

Foto galerimiz içerisinde 12,5 ve 15 litre Koçtaş duvar boyaları fiyatları ve özellikleri ile sizler bekliyor. Ayrıca bu foto galeri içerisinde bu boyaları duvarlara nasıl uygulayacağınız hakkında da çeşitli bilgileri bulabilirsiniz. Eğer boyayacağınız alan için kaç litre duvar boyası kullanacağınız hakkında her hangi bir fikriniz yok ise BuradanBoya alanı ve boya kilo hesabı nasıl yapılır” başlıklı makalemizi de mutlaka okumanızı öneririz…

KOÇTAŞ İÇ CEPHE DUVAR BOYALARI ve FİYATLARI

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde boya markaların politikalarına ve Koçtaş indirim ve kampanyalarına göre farklılık gösterebileceğinden en güncel Koçtaş iç cephe duvar boyası fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir