Koçtaş Genç Odası Modelleri 2019 (Vera)

2019 Ucuz Genç Odası Takımları

Genç odası dekorasyonunu tamamlayıp ardından bu alana genç odası takımları satın almak isteyen okurlarımız için 2019 genç odası modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda, sadece genç bebek ve çoçuk odası modelleri üreten markalarımızın ürünlerini, başta çilek genç odası takımları olmak üzere kaplumbağa genç odası takımları gibi çeşitli başlıklar altında incelemiştik.

Bilindik mobilya markalarımızın ürünlerine ise yine lider mobilya markamız başta olmak üzere genç odası istikbal ve mondi genç odası gibi etiketlerle göz atmış, ayrıca yataş genç odası ve kelebek genç odası takımları ve fiyatlarını da bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. (Linklere tıklayarak bu markaların ürünlerine de göz atabilirsiniz.)

2019 Genç Odası Takımları ile Koçtaş

Tabi sadece markaları ile sınırlandırmadık da kendimizi ayrıca yapı marketlerimizin ürünlerini de mercek altına alarak sizlere daha farklı seçenekler sunmaya çalıştık. Mesela tekzen genç odası modellerini inceledik.

Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden olan Koçtaş’a ise bir sürü ayrı inceleme yazısı ile yer verdik. Koçtaş mobilya reyonundan çok ses getiren koçtaş genç odası 599 TL başlıklı yazımız başta olmak üzere, koçtaş ranza ve koçtaş genç odası gardrop modellerini de sizler için inceledik.

Koçtaş Genç Odası Takımları 2019

Sizler için, hem kaliteli hem şık hem de en ucuz genç odası fiyatları bulmak adına yaptığımız araştırmalar devam ederken, Koçtaş genç odası reyonlarına henüz eklenen bir ürüne rastladık ve vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmak istedik. Bu yeni ve şık ürünü fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceledik ve binbirdekor.com’un bu sayfasında görselleri ile birlikte bilgilerinize sunduk.

Koçtaş 2019 Genç Odası Modellerinden Vera

Ülkemizin en büyük yapı marketlerinden Koçtaş ‘ın, reyonlarında özellikle de mobilya bölümünde bir hareketlilik yaşanıyor, zira Koçtaş genç odası takımlarına birbirinden modern yeni seriler ekliyor. Estetik ve şık görünüm yanında fonksiyonel kullanımı ile de dikkat çeken bu genç odası takımları da dolayısı ile binbirdekor.com radarlarına takılıyor.

Yeni Genç Odası ile Koçtaş !..

Örneğin bu sayfamızda gardırop, karyola, komodin ve çalışma ünitesinden oluşan Antrasig Gri-Beyaz tonlarındaki Vera genç odasını fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz…

Modern Genç Odası Takımları ile Koçtaş

Vera genç odası hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde de göreceğiniz üzere görsel anlamda çok başarılı ve üstelik bir o kadarda işlevsel. Foto galerimizin altında yer alan fiyat bilgilerinden de göreceğiniz üzere fiyatı da son derece makul. Bu nedenle galeri içerisinde ki resimleri incelemenizi ve vakit kaybetmeden Koçtaş mağazalarına uğramanızı öneririz. Zira bu ürün stoklarla sınırlı…

Koçtaş Genç Odası Görselleri Foto Galeri (Vera)

 

Koçtaş Genç Odası Fiyatları 2019 Vera

Vera Genç Odası 1699.00 TL fiyatla satışa sunulurken çeşitli kredi kartlarına peşin fiyatına 8+4 taksit imkanı veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir