Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri Fiyatları 2021

Duvar Kağıdı Modelleri 2021 Koçtaş

Duvar dekorasyonunu şık bir duvar kağıdı ile daha karakterli ve daha güçlü bir hale getirmek isteyen okurlarımız için hem kaliteli hem de en ucuz duvar kağıdı modelleri ve fiyatları araştırmasına devam ediyoruz efendim. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde çeşitli yapı marketlerimizi ziyaret edip, duvar dekorasyonu reyonlarından duvar kağıdı modellerine göz atmış ve binbirdekor.com sayfalarında tekzen duvar kağıdı yada bauhaus duvar kağıdı modellerinin duvar kağıtları fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. (Linklere tıklayarak bu marketlerin ürünlerine de göz atabilirsiniz.)

Koçtaş Duvar Kağıdı 2021 Modelleri

Bu sayfamızda ise başlıktan da  anlayacağınız üzere ülkemizin en büyük yapı marketlerinden Koçtaş’ın duvar kağıdı reyonuna uğruyor ve buradan koçtaş 3 boyutlu duvar kağıtları da dahil olmak üzere bir çok duvar kağıdı deseni ve modeline göz atıyoruz. Dolayısı ile yeni dekore ettiğiniz bir mekanınız var ise ve bu mekan için hem uygun fiyatlı, hem de şık bir duvar kağıdı arıyorsanız burada ki modellere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Koçtaş Duvar Kağıdı 3 Boyutlu Modelleri

Son zamanlarda 3D olarak bilinen 3 boyutlu duvar kağıtları pek bir trend oldular. Muhtemelen sizlerde bu duvar kağıtlarına hastasınız. Eğer tahminimiz doğru ise Koçtaş’a mutlaka uğramanızı öneririz. Zira yine son zamanların trend duvar kağıdı, mobilya ve seramik desenlerinden olan ve üst tarafta resmini gördüğünüz Koçtaş mermer desen duvar kağıdı modeline bayılacağınızı düşünüyoruz. Ürünün duvar kağıdı rulo fiyatı ise (5,33 m2) için 233,90 TL olarak belirlenmiş.

Koçtaş Taş ve Tuğla Desenli Duvar Kağıtları

Ayrıca modern mekanlarda sıklıkla tercih edilen, taş, tuğla hatta tahta desenli duvar kağıtlarını da koçtaş’ta bulabilirsiniz. Örneğin yine hemen üst tarafta uygulama örneği ile birlikte gördüğünüz tahta desenli bu modern duvar kağıdının 5,33 m2 alan için belirlenen fiyatı ise sadece 66,99 TL. Taş ve tuğla desenli ürünler için de rulo fiyatı aynı.

Uygun Fiyatlı Duvar Kağıtları Koştaş’ta

Seksenli yılların vazgeçilmez duvar dekorasyon malzemesi olan Koçtaş duvar kağıtları 2010 yılından bu yana yine gözde duvar dekorasyon ürünleri arasına girdi.  Bu durumda tabi ki yeni binalarda sıkça rastladığımız tek duvara duvar kağıdı uygulamasının payı oldukça büyük. Dolayısı ile bu güzel malzemeye de olan ilgi oldukça arttı. Artık bir çok insan evinin en az bir duvarında, yada en az tek bir duvarında duvar kağıdı kullanıyor veya arzuluyor.

Koçtaş Duvar Kağıdı Rulo Fiyatları

Eğer siz de bu modaya uyup evinizde duvar kağıdı dekorasyonu yapmak istiyorsanız Koçtaş’a mutlaka uğramanızı öneririz. Çünkü bu yapı markette hemen her zevke ve her bütçeye uygun bir duvar kağıdı var arkadaşlar. Koçtaş’ın duvar kağıdı reyonunda fiyatlar 30 TL ile 750 TL arasında değişiyor. Çeşit ise inanılmaz fazla. Boyanabilir duvar kağıtlarından, çizgili duvar kağıtlarına, damask duvar kağıtlarından, 3 boyutlu duvar kağıtlarına kadar bir çok ürün var ve bu ürünlerin en güzellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Koçtaş Duvar Modelleri Desenleri

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Koçtaş Kampanyaları ve bu yapı marketin fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Koçtaş Duvar Kağıtları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir