Koçtaş Dresuar Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Farklı Dresuar Modelleri

Konuya girmeden hemen hatırlatmak isteriz arkadaşlar, bazı sözde dekorasyon sitelerinde ikea dresuar modelleri ve fiyatları yada ikea dresuar fiyatları gibi başlıklar veya bu yönde sorgulamalar olduğunu gördük. Ancak maalesef Ikea’da böyle bir mobilya yok arkadaşlar. Bu nedenle bu tip sitelerde vaktinizi boşa harcamamanızı öneririz. Bu sitelere girdiğinizde karşınıza Ikea ürünleri ile alakası olmayan saçma sapan ürünler çıkıyor, fiyat falan gibi bilgilerde yok, bilgilerinize…

Koçtaş Dresuar Modelleri Fiyatları

Bizler ziyaretçi çekmek adına bu tip hilelere başvurmuyor ve bu sayfamızda ülkemizin en büyük yapı marketi Koçtaş’ın mobilya reyonundan, aynalı dresuar modelleri ve lüx dresuar modelleri gibi ürünlere göz atıyor, fiyat ve görselleri ile birlikte burada sizlerle paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz yıl dresuar anlayışında bir devrim yaşandı ve bir klasik mobilya olan dresuarlar, modern çizgiler ile harmanlandılar. Modern dresuar modelleri 2019 yılında en tutulan mobilyalar arasına girdi. Şimdi inceleyeceğimiz Koçtaş dresuar ürünleri de genel olarak bu modern çizgilere sahip.

Koçtaş’ta dresuar olarak Ahşap Sokağı ve Dekorister markalarına ait özel tasarım dresuar modelleri bulunuyor. İşin güzel tarafı ise hemen her bütçeye hitabeden bir çok ürün olması. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu ürünleri incelemeye başlayalım.

Dekorister Exclusive Forest Dresuar

Gerden-Ceviz renk kombinasyonu ile vitrine çıkan üründe 18 mm kalınlığında 1. sınıf yonga levha malzeme kullanılmış. Dresuar yüksekliği 89 cm, genişliği 120 cm, derinliği ise 35 cm. Bu dresuarın fiyatı ise 499,90 TL olarak belirlenmiş. Ürünün aynalı fiyatı ise 649,90 TL.

Dekorister Exclusive Costa Aynalı Dresuar

Son zamanların trend mobilya renklerinden ceviz tonu ile tasarlanan bu ürün basit ve demir ayak yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 18 mm Kalınlığında 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilen ürünün genişliği 120 cm, yüksekliği 90 cm, derinliği ise 35 cm. Ürün üzerinde 599,90 TL fiyat etiketi taşıyor.

Dekorister Exclusive Melinda Dresuar

Özel tasarım kulpları ile dikkat çeken Melinda serisi, modern tasarımı ve beyaz-ceviz renk kombinasyonu ile göz kamaştırıyor. Genişliği yine 120 cm olarak tasarlanan ürünün yüksekliği 91 cm, derinliği ise 37 cm. Melinda serisinin fiyatı 479,90 TL olarak belirlenmiş. Aynalı modelini tercih ederseniz ki kesinlikle tavsiye ederiz, 649,90 TL ödemeniz gerekiyor.

Ahşap Sokağı Plato Papel Dresuar

Bu ürünün en güzel özelliği el sanatı eseri olması. Ahşap kısmı doğal meşe kaplama ve kalın ahşap papel el işçiliği ile üretilen Plato dresuar 85 cm yüksekliğe, 120 cm genişliğe ve 35 cm derinliğe sahip. Ahşap rengi mat siyah renk tonları ile ön plana çıkan ürün üzerinde 999,90 TL fiyat etiketi taşıyor. Geniş saklama alanları sunan kapalı çekmeceli modeli ise 1.299 TL.

Ahşap Sokağı Maresa Dresuar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi modern dresuar modelleri son bir kaç yıldır pek bir moda. Bu bağlamda Ahşap sokağı ürünleri de genel olarak modern çizgiler ile tasarlanmış. Tıpkı Maresa serisinde olduğu gibi. Metal ve ahşabın asimetrik bir çizgide buluştuğu bu seri, 85 cm X 110 cm X 30 cm ebatlarında. Maresa dresuarın fiyatı ise 919,90 TL.

Ahşap Sokağı Cortina Dresuar

Maresa serisi size biraz iddialı gelmiş olabilir. Daha ciddi bir dresuar arıyorsanız Cortina sizin için ideal bir seçim olabilir. Yine tamamen el işçiliği ile üretilen bu ürünün ahşap kısmı doğal meşe kaplama, metal kısımları ise dekoratif köşebent rozetli ve statik fırın boyalı olarak tasarlanmış. 80 cm X 120 cm X 40 cm ebatlarında ki Cortina dresuar 1.299 TL fiyat etiketine sahip.

Ahşap Sokağı Armario Dresuar

Son derece yalın bir tasarıma sahip olan Armario dresuar, açık ve geniş saklama alanları ile dekoratif objelerinizi sergileme adına harika bir platform. Yine metal ve doğal ahşabın sanatsal görünümüyle dikkat çeken ürünün genişliği 120 cm, yüksekliği 80 cm, derinliği ise 45 cm olarak tasarlanmış.

Hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Koçtaş kampanyaları ve fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem daha farklı dresuar modellerine de göz atmak, hem de güncel dresuar fiyatları hakkında bilgi almak adına Koçtaş Dresuar Modelleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir