Koçtaş Bahçe Salıncakları ve Fiyatları

Bahçe Salıncağı Koçtaş

bahçe salıncağı en ucuz bahçe salıncağı ikea bahçe salıncağı a101 balon salıncak koçtaş bebek salıncağı balon salıncak fiyatları – Çokta sert geçmeyen ancak uzun bir kışın ardından nihayet havalar yavaş yavaş ısınıyor ve artık zaman bahçe zamanı değerli binbirdekor.com takipçileri.

 

Artık bahçelerimizdeki bir kıştır bekleyen ölü toprağını kaldırıp atma zamanı, çünkü komşularla bahçelerimizde yapacağımız bol çaylı yaz akşamları çok yaklaştı. Dolayısı ile bu özel ve keyifli zamanlara çeyrek kala bizlerde bahçe dekorasyonu konusunda sizlere yardımcı olmak adına incelemelerimizi sıklaştırıyoruz.

Çoçuk Salıncak Modelleri

Örneğin bu sayfamızda bahçesinde salıncak keyfi yaşamak isteyen takipçilerimiz adına ülkemizin lider yapı marketlerinden Koçtaş ‘ın bahçe reyonunda birbirinden şık bahçe salıncaklarına göz atıp fiyatları ile birlikte inceliyoruz…

koçtaş bahçe salıncakları_2

3 Kişilik Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş da farklı markalara ait üç kişilik salıncaklar mevcut. 3 Kişilik Salıncak Kırmızı adı Koçtaş reyonlarında yer alan bu ürün oldukça güvenli ve son derece modern bir tasarıma sahip. Üstelik fiyatı da çok uygun, zira bu salıncak sadece 349,90 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

koçtaş bahçe salıncakları_3

Hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Aruba 3 Kişilik Minderli Salıncak ise üzerinde 499,90 TL fiyat etiketi taşıyor.

koçtaş bahçe salıncakları_4

Ahşap Bahçe Salıncağı Modelleri ve Fiyatları

Ahşabın sıcak ve samimi duruşunu bahçelerinde görmek, bu doğallığı bahçelerinin natürelliği ile bütünleştirmek isteyenler dolayısı ile ahşap bahçe salıncağı satın almak isteyenler ise Blooma Aland Salıncak modelini 2.099 TL gibi bir fiyatla satın alabilirler.

koçtaş bahçe salıncakları_5

İki Kişilik Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Balkon yada bahçelerinde bilindik salıncak tasarımlarından farklı bir şetler görmek isteyen binbirdekor.com takipçilerine önerecbileceğimiz bir diğer ürün ise 2 kişilik özel tasarımı ile dikkat çeken Blooma 2 Kişilik Metal Salıncak olacaktır. Bu ürünün fiyatı ise sadece 349,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir