Kişiye Özel Fanatik Yastık

Kişiye Özel Tasarımlar

Özelikle kendileri için çok özel insanlara hediyelik eşya alırken çok zorlanır insanlar. Olabildiğince özel, kimsede bulunmayan ürünleri bulmak adına, yorgunluktan düşüp bayılıncaya kadar günlerce, haftalarca, aylarca didinip dururlar.

Bu bağlamda bu tür bir çıkmazın içerisinde olan binbirdekor.com okurlarına yardımcı olmak, onların yükünü hafifletmek adına harika bir tavsiyede bulunacağım arkadaşlar.

Futbol Ayrı Bir Dünya

Seversiniz, sevmezsiniz avam bulursunuz, süper bulursunuz bilemem. Fakat Futbolun ayrı bir dünya olduğunu kabul etmek zorundayız. Devasa bir ekonomiye sahip olan bu spor dalı ülkemiz erkekleri tarafından da çok seviliyor.

Evin futbol seven erkekleri maç biletleri, şifreli kanallar, formalar ve tuttuğu takıma ait bir çok şeye gözünü kırpmadan para ödüyor.

 

Fanatik Olabilirsiniz Ama Holigan Asla

Takımınızı tutarken ne kadar fanatiksiniz bilmiyorum, ancak kesinlikle holigan olmamanızı tavsiye ederim… Ben de kendi takımımın fanatiğiyim ve mekanlarımın bazı bölümlerini takımımın armaları ve renkleri ile süslemeyi tercih ediyorum.

 

 

Kişiye ve tuttuğunuz takıma özel, harika bir yastık sahibi olabilirsiniz…. Nasıl mı ? Bu eşsiz ürün için yapmanız gerekenler çok basit, tuttuğunuz takımın forma seçeneklerinden birini, istediğiniz sırt numarasını ve fotoğrafınızı yolluyorsunuz, yastık adamınız istediğiniz tarzda giydiriliyor.

Sonuçlanan tasarım dikiliyor, içi dolduruluyor ve çok şık bir kese içerisinde size 15 iş günü içerisinde kargo ile teslim ediliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir