Kilim Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021 Akasya

2021 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları Binbirdekor’da

Yatak odası takımlarının bir hayli eskidiğini yada modasının geçtiğini düşünen okurlarımız için, hem şık, hem de kaliteli yatak odası  takımları bulmak adına araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Tabii ki bu araştırmalarımıza ucuz yatak odası takımı fiyatları ve yatak odası fiyatları en ucuz gibi kriterleri de eklemeyi unutmuyor, kampanyalı yatak odası takımları hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz. Ayrıca tüm zevklere hitabetmek adına hem klasik, hem avangart, hem de modern yatak odası takımları araştırmalarımıza dahil oluyor.

Kilim Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Elimizden geldiğince tüm mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Örneğin son olarak yataş yatak odası ile yatak odası takımları bellona ve yatak odası takımı istikbal gibi başlıklar ile farklı markaların ürünlerine göz atmıştık. Bu sayfamızda ise daha önce kilim mobilya ares yatak odası  ve kilim gediz yatak odası başlıkları ile yine en yeni ürünlerinden birini incelediğimiz Kilim konuk oluyor. Yine markanın 2021 serilerinden birini masaya yatırıyoruz.

Kilim Akasya Yatak Odası

Her ne kadar reklam eksikliği nedeni ile zirve yarışında bir handikaba sahip olsa da Kilim estetik ve kullanışlı tasarımları ile tüketicilerin aklının bir köşesinde her zaman yer alıyor. Bu durumun en güzel örneklerinden biri ise bu yeni yatak odası takımı Akasya olsa gerek. Tasarımında kullanılan İzlanda mavisiyle sıradanlıktan uzak bir stile sahip, son derece şık ve dinamik bir yatak odası olan Akasya yeni yılın en tutulan yatak odası takımları arasında yerini alacak gibi görünüyor.

Kilim Mobilya Yatak Odası Fiyatları 2021

Paragraf aralarında fotoğraflarını gördüğünüz takımın fiyatlarına gelecek olursak, öncelikle Akasya yatak odası takımının, beş kapaklı dolap ve sürgülü dolap olmak üzere iki farklı gardırop seçeneği ile satışa sunulduğunu belirtmekle işe başlayabiliriz. Takımın beş kapaklı gardırop alternatifinin fiyatı Kilim Mobilya fiyat listesinde 10.488,00 TL olarak görünüyor. Fakat Kilim Mobilya kampanya ve indirimleri dahilinde bu ürünü peşin veya 6 ay taksitle 7.290,00 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Sürgü Kapaklı Gardırop Fiyatları Kilim Mobilya Akasya Yatak Odası

Gelelim takımın sürgü kapaklı gardırop alternatifinin fiyatına. Efenim bu takımda normalde 11.161,00 TL fakat bu gün bu ürünü kampanyadan yararlanarak satın almak isterseniz , yine taksitli veya peşin olarak cebinizden çıkacak para 7.590,00 TL olarak görünüyor. Tabii verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en sağlıklı ve en güncel fiyat bilgileri için Kilim Mobilya Mağazalarına uğramanızı öneririz.

Elbette burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Kilim Mobilya kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir