Kilim yatak odası modelleri ve fiyatları 2013 (Eftelya)

2013 yatak odası modelleri ve fiyatları Kilim mobilya yeni yatak odası takımları resimleri fiyatları…

Bu sabah uyandığımda yatak odası takımımın ne denli eskidiğini farkettim, hatta ve hatta “artık beni bırakta huzura kavuşayım” dediğini duyar gibi oldum:) Haklıydı, zira Allah ‘ın bir lütuf ile yarattığı bizler bile yaşlandık, zamana yenik düştük ki, zavallı bir kul yapısı nasıl dayansın zamana… Dolayısı ile yeni bir yatak odası takımı almaya karar verdik. Ancak bu işi aceleye getirmeyi düşünmüyorum, her insanın istediği gibi hem güzel ve orjinal bir görüntü, hem kalite, hem de çok çok uygun fiyatlı yatak odası takımlarına bakınacağım bir süre:) “Nerden bulacaksın” dediğinizi duyar gibi oluyorum, ama unutmayın ki ben bir dekorasyon ve mobilya sitesi editörüyüm, bu güne değinde sizler için yüzlerce markanın binlerce ürününü inceledim binbirdekor.com sayfalarında. Dolayısı ile biraz avantajlı olduğumu düşünüyorum. Hangi markanın uygun fiyata kaliteli mal sattığını, hangi markanın fason malları trend diyerekten fahiş fiyatlara vitrine koyduğunu çok çok iyi biliyorum. Şimdiden piyasa araştırması yapmaya başladım bile, bulursam emin olun sizlerede haber vereceğim.

İlk olarak aklıma gerçekten uygun fiyatlı mobilyaları ile gönüllere taht kuran Kilim Mobilya geldi aklıma. Kilim ‘in 2013 koleksiyonlarına göz atarken Eftelya yatak odasına rastladım. Tam istediğim gibi beyaz rengin hakimiyetinde olan bu yatak odası takımınıda benim gibi yeni bir yatak odası takımı almayı düşünen takipçilerimiz için görselleri, fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte detraylı bir şekilde inceledim… Ancak baştada belirttiğim gibi ben hemen atlamayacağım, zamanım bol, idealimdeki yatak odasını bekleyeceğim:)

kilim yatak odası modelleri 2013 eftelya

kilim yatak odası modelleri 2013 eftelya_2

kilim yatak odası modelleri 2013 eftelya_6

kilim yatak odası modelleri 2013 eftelya_4

kilim yatak odası modelleri 2013 eftelya_3

kilim yatak odası modelleri 2013 eftelya_5

EFTELYA Yatak Odası Fiyat Listesi

kilim yatak odası fiyatları 2013 eftelya

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Desenli duvar dekorasyonu örnekleri (Pixers)

Duvar dekorasyonu fikirleri duvar desenleri dekoratif duvarlar duvar süsleme duvar dekorasyonu malzemeleri desenli duvar resimleri...

Kapat